Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:15, Did:0, useCase: 3


Intergaz sadzīves gāzes baloni: ko par tiem saka mūsu klienti?

Redakcija
Redakcija

Intergaz nodrošina ērtākos un drošākos sadzīves gāzes baloni privātajiem klientiem, un saņem tikai pozitīvas atsauksmes!

Visi labi zinām, ka vienmēr ir patīkami saņemt labu pakalpojumu – ātri, ērti, droši un bez problēmām. Tieši šāds ir Intergaz piedāvātais sadzīves gāzes balonu piegādes un nomaiņas pakalpojums, kuru izmanto nu jau vairāk nekā 8000 uzņēmuma patstāvīgo privāto klientu. Sadzīves gāzes balonu piegādes pakalpojums ir aktuāls – Latvijā ir daudz mājsaimniecību, kuras sadzīves un ikdienas vajadzībām izmanto tieši gāzi no gāzes baloniem.

Intergaz klienti ir apmierināti un augstu novērtē priekšrocības – ērto piegādi, uzstādīšanu, nomaiņu, kuras Intergaz nodrošina. Esam saņēmuši tikai pozitīvas atsauksmes, un klienti mums ir snieguši augsto vidējo vērtējumu – 4,9/5! Lasi tālāk, lai noskaidrotu, kāpēc ir vērts sadarboties ar Intergaz un ko par mums saka mūsu patstāvīgie klienti!


Gāzes baloni ar Intergaz

Ja savulaik iegādāties un nogādāt uz mājām sadzīves gāzes balonus bija visai piņķerīgi un laikietilpīgi, vairs nav, par ko uztraukties – Intergaz gāzes balonu maiņu un piegādi piedāvā tieši uz mājām! Pašam vairs nav jānodarbojas nedz ar gāzes balona atvešanu mājās, nedz ar tā pieslēgšanu gāzes plītij (kas ne visiem ir piemērota nodarbe) – to paveiks Intergaz speciālists, kurš gāzes balonu piegādās! Uzņēmums piedāvā ātru un ērtu sadzīves gāzes balonu maiņu un piegādi Rīgā, Jūrmalā, Daugavpilī, Rēzeknē un Jēkabpilī. Apmaksu par gāzes balonu iespējams veikt gan ar bankas karti, gan skaidrā naudā, turklāt jāmaksā ir tikai par balonu, savukārt, gāzes balona piegādi, uzstādīšanu un drošības pārbaudi Intergaz nodrošina bez maksas!


Būtisks ir arī jau iepriekš minētais drošības jautājums. Intergaz ir viens no tikai dažiem uzņēmumiem Latvijā, kura ražotnē ir sertificētas gāzes balonu uzpildes telpas, lai gāzes balonu uzpildes procesu padarītu pilnīgi drošu. Ir uzņēmumi, kuri gāzes balonus pārdod nedaudz lētāk, taču, ir vērts ņemt vērā to, ka visbiežāk šādi gāzes baloni tiek nodrošināti nelegāli – tie parasti tiek nopirkti Lietuvā jau uzpildīti ar gāzi, un Latvijā tiek tikai pārdoti. Kad runa ir par drošību, jāatzīst, ka šāda rīcība ir ne tikai nelegāla, bet arī riskanta – produkts nav izsekojams, un nav ievēroti drošības standarti, kas ir būtiski klienta aizsardzībai. Tāpat jāpiemin, ka visi Intergaz gāzes iekārtu uzstādīšanas eksperti ir augsti kvalificēti gāzifikācijas jomas eksperti, tādējādi ikviens klients var justies pilnīgi droši par to, ka gāzes balons uzstādīts profesionāli un saskaņā ar visaugstākajiem drošības standartiem.


Ko par mūsu pakalpojumu saka klienti?

Viens no Intergaz topošajiem klientiem uz sadarbību ar Intergaz atsaucās šādi: “Uzņēmums radīja ļoti profesionālu un draudzīgu iespaidu, un iedvesa pārliecību, ka tas augsti vērtē gan visus esošos, gan tikai potenciālos klientus. Mēs ar Intergaz sazinājāmies par potenciālu sadarbību, un saņēmām vērtīgu bezmaksas konsultāciju. Lieliski!”

Savukārt, kāds no esošajiem klientiem atrakstīja šādu ziņu: “Gāzes balonus pasūtu tikai pie Intergaz – tas ir ērti, ātri un kvalitatīvi!”, bet vēl cits: “Intergaz piegādātie gāzes baloni vienmēr ir tīri un aprīkoti ar jauniem ventiļiem. Super!”

Pievienojies Intergaz apmierināto klientu pulkam arī tu!

Vairāk par Intergaz


SIA “Intergaz” nodrošina pilnu pakalpojumu spektru attiecībā uz sašķidrinātās gāzes apkures sistēmas uzstādīšanu, kā arī sistēmas tālāko tehnisko apkalpošanu. Kā jau iepriekš minēts, visas priekšrocības un ievērotie drošības pasākumi attiecas gan uz klientiem, kuri vēlas mājoklī vai vasarnīcā ierīkot sašķidrinātās gāzes apkuri, gan uz klientiem, kuriem nepieciešams tikai gāzes balons izmantošanai mājsaimniecības vajadzībām. Tāpat Intergaz šos pakalpojumus piedāvā ne tikai privātajiem, bet arī biznesa klientiem – uzņēmums nodrošina gāzes balonu piegādi arī uzņēmumiem visā Latvijā. Intergaz piedāvā augstvērtīgu produktu, kā arī ērtu un drošu apkalpošanu!

Ja interesējies arī par iespēju savam mājoklim ierīkot sašķidrinātās gāzes apkures sistēmu ar gāzes tvertni vai baloniem, sazinies ar Intergaz! Mūsu speciālisti veiks visus nepieciešamos aprēķinus un piedāvās tieši Tavai situācijai vispiemērotāko risinājumu! Kvalificēta Intergaz speciālista bezmaksas izsaukumu uz objektu iespējams pieteikt pa tālruņa numuru 1804 vai aizpildot veidlapu mūsu mājaslapas sadaļā "Kontakti".