Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:15, Did:0, useCase: 0


Nekustamā īpašuma apdrošināšana – veids kā pasargāt savu mājokli, sevi un tuvākos

Redakcija
Redakcija

Nekustamā īpašuma apdrošināšana savu popularitāti ieguva laikā, kad īpaši pieauga zādzību un laupīšanu skaits. Viss, kas atrodas jūsu mājās ir jums svarīgs un dārgs, pašu nopelnīts un iegādāts – kāpēc ļautu to kādam atņemt? Tāpat padomājiet par iespējamiem ugunsgrēka vai plūdu draudiem. Mēs nekad nevaram paredzēt, kas notiks rīt vai pēc gada, bet varam pret šiem negadījumiem apdrošināties jau laicīgi. Ja jums ir nekustamais īpašums – māja, dzīvoklis vai rindu māja – apdrošiniet to.

Kā es varu veikt nekustamā īpašuma apdrošināšanu?

Iegādāties nekustamā īpašuma apdrošināšanu ir ļoti vienkārši. Jums nav jāvelta diena laika, lai dotos pie apdrošinātājiem un parakstītu lērumu dokumentu. Jums atliek apmeklēt mājaslapu manapolise.lv, kur tiešsaistē pāris minūšu laikā varēsiet apdrošināt savu nekustamo īpašumu. Jums jānorāda sekojoša informācija:

• Apdrošināmais objekts (dzīvoklis, māja, rindu māja)
• Ēkas konstrukcija (mūra, betona, koka vai jaukta tipa)
• Vai dzīvoklis atrodas 1.stāvā
• Apkures veids (centrālā apkure, krāsns apkure vai cits)
• Objekta platība
• Apdares līmenis (vienkāršs remonts, ekskluzīvs remonts)
• Celtniecības gads
• Pēdējā remonta gads

Kad šo informāciju esat norādījuši, jums būs iespēja aprēķināt savas polises cenu. Izvēlieties sev piemērotāko apdrošināšanas polises veidu un iegādājieties to! Manapolise.lv apdrošināšanas speciālists sagatavos polisi tieši jums un nosūtīs to kopā ar rēķinu uz jūsu norādīto e-pasta adresi. Veiciet apmaksu un jūtieties droši – jūsu īpašums nu ir apdrošināts.

Vai tiks apdrošināta arī manta, kas atrodas manā īpašumā?

Apdrošinot savu nekustamo īpašumu, jūs varat pievienot apdrošināšanai arī mantas jeb iedzīves un civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu. Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana nozīmē, ka jums būs iespēja atlīdzināt zaudējumus kaimiņam. Piemēram, ja jūsu dzīvoklī izceļas ugunsgrēks un to dzēšot tiek appludināti apakšējie kaimiņi, jums būs iespēja atlīdzināt viņiem nodarītos zaudējumus.

Kā notiek risku izvērtēšana apdrošinot nekustamo īpašumu?

Atbilde uz šo jautājumu jau slēpjas informācijā, kuru norādāt aizpildot apdrošināšanas pieteikumu. Riski ir dažādi, piemēram, zādzību un laupīšanu risks – dzīvoklim, kas atrodas pirmajā stāvā tas būs augstāks, nekā tam, kas atrodas devītajā stāvā. Ugunsgrēka risks – ja jūsu mājā ir malkas apkure, šis risks ir augstāks nekā tad, ja mājā ir centrālā apkure vai jauns apkures katls. Šādi pa punktiem tiek izvērtēti visi riski, lai sagatavotu atbilstošu piedāvājumu, kas derēs tieši jūsu īpašumam.

Manapolise.lv – labākie piedāvājumi tirgū un kvalitatīvs serviss

Lai izvēlētos labāko apdrošinātāju, cilvēki salīdzina cenas un servisu. Manapolise.lv ir iespēja apdrošināt savu īpašumu ātri un vienkārši, neizejot no mājām. Turklāt tiek piedāvāta izdevīgākā cena un labākais pieejamais apdrošināšanas komplekts. Izvēlieties to, kas jums šķiet piemērotāks, papildiniet savu apdrošināšanu ar papildus elementiem un jūtieties droši arī tad, ja esat devušies atvaļinājumā uz mēnesi un mājās neviena nav. Jūsu mājoklis ir drošās rokās. Kāpēc izvēlēties tieši manapolise.lv?

• Uzticams klientu serviss, kas pieejams visā Latvijā
• Kompetenti un zinoši apdrošināšanas speciālisti
• Individuāla attieksme pret katru klientu
• Izdevīgi piedāvājumi un akcijas patstāvīgajiem un jaunajiem klientiem

Ko izvēlas cilvēki šodien?

Šobrīd Latvijā populārākie apdrošināšanas veidi, neskaitot OCTA, ir tieši nekustamā īpašuma apdrošināšana un privātpersonu īpašuma apdrošināšana. Tā kā zādzību un nelaimes gadījumu skaits ir augsts, tad apdrošināšana ir nepieciešamība katram no mums. Lai cik neliels un necils būtu jūsu mājoklis, vai tieši otrādi - varens un liels, apdrošināšana būs kā vairogs, kas palīdzēs tikt galā ar likstām.

Laikā, kad par visu ir dārgi jāmaksā, cilvēki labprāt salīdzina cenas pirms iegādājas apdrošināšanu. Aicinām pievērst uzmanību tam, kas ietilpst katra piedāvājuma komplektā. Bieži vien par lētāko cenu ir samērā mazs apdrošināšanas limits.

Ja rodas neskaidrības vai jautājumi par savu īpašuma apdrošināšanu, vienmēr vērsieties pie apdrošināšanas speciālistiem kompānijā, kurā esat iegādājušies polisi. Izmantojiet manapolise.lv klientu servisu, kur zinoši un kompetenti apdrošināšanas speciālisti labprāt atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem un zinās ieteikt jums labākos risinājumus.

Katrs īpašums ir vērtība, tāpat kā cilvēki, kas tajā dzīvo. Apdrošiniet ne tikai savu nekustamo īpašumu, bet arī sevi un savus mīļos.