Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:15, Did:0, useCase: 0


Labs apkures katls kā atslēga mājīgumam jebkurās telpās

Redakcija
Redakcija

Latvijas iedzīvotāji pastiprinātu uzmanību savām apkures sistēmām pievērš tieši gada vēsajos mēnešos – it īpaši ziemā un pavasarī. Senajiem latviešiem bija taisnība, ka ragavas ir jālabo vasarā, bet ratus – ziemā, tomēr mūsdienās ne vienmēr tas izdodas ikdienas aizņemtības dēļ, tāpēc gadās, ka problēmas konstatējam tikai jau esot attiecīgajā situācijā. Arī apkures katli bieži vien par sevi neliek manīt gada siltākajā daļā, tādēļ par tiem daudzi saimnieki iedomājas tikai, tad, kad tiem būtu jāfunkcionē, bet kādu iemeslu dēļ tas nenotiek, kā plānots.

Apkures katli parasti neprasa lielu apkopi, it īpaši, ja ar to nodarbojas prasmīgi meistari, kuri parūpējas, lai Jūsu izvēlētā iekārta pildītu savus pienākumus daudzu gadu garumā. Galvenais aspekts ir uzticama un kvalitatīva apkures katla izvēle; Latvijas tirgū jau daudzus gadus pircējiem šādas iekārtas piedāvā uzņēmums ATMOS. Iespējams, ka ar šo zīmolu jau esat pazīstami, jo tā labā slava noteikti iet uzņēmuma vārdam pa priekšu. ATMOS apkures katli citu vidū izceļas ar savu lielisko cenas un kvalitātes attiecību – par izdevīgu cenu klienti savā īpašumā iegūst iekārtu, ar kuru salīdzinot citi apkures katli noteikti vairs neizskatās tik pievilcīgi. Veicot investīciju kādā no šī uzņēmuma apkures iekārtām, Jūs iegūsiet garantiju mājīgām telpām un patīkamai temperatūrai tajās daudzu gadu garumā. ATMOS apkures katli Latvijas tirgū ir iemantojuši klientu uzticību, tādēļ nereti varam novērot, kā jaunie pircēji izvēlas šos katlus tieši paziņu un ģimenes pozitīvās pieredzes dēļ.

Samērā regulāri tie, kuri vēl tikai plāno savu apkures sistēmu un visas tās daļas, nonāk izvēles priekšā – kāda tipa kurināmo izvēlēties? Latvijas pircēju vidū vēl aizvien stabilu popularitāti uztur malkas apkures katli. Tā ka šis kurināmais Latvijā tiek iegūts lielos apjomos tepat uz vietas, tas ļauj pircējiem to iegādāties par zemāku cenu, jo tai netiek pievienoti importa izdevumi. Malkas apkures katli ir tradicionāla vērtība, kuru darbība ir samērā vienkārša un visiem pazīstama. Šīs iekārtas derēs arī tiem, kuri ikdienā piedomā pie savas ietekmes uz apkārtējo vidi, jo malkas apkures katli izmanto kurināmo, kas ir atjaunojams. Latvijas mežsaimnieki pieliek pūles, lai mežus regulāri atjaunotu, bet vecie un bojātie koki tiek pārstrādāti malkā, kuru ATMOS malkas apkures katli pārvērš siltumenerģijā, kas tiek izmantota Jūsu izvēlēto telpu apsildīšanai.

Labi apkures katli ļauj ne vien iegūt vēlamo efektu, bet arī liek ietaupīt naudu ilgtermiņā. ATMOS apkures katli kalpo gadiem ilgi ar pavisam minimālu ikgadējo apkopi – ieguldīt kvalitatīvā zīmola ATMOS apkures katlā nozīmē aizmirst par regulāriem remontiem. Baudiet patīkamu atmosfēru savās mājās un jebkurās citās izvēlētajās telpās bez jebkāda stresa!

https://www.atmos.lv