Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:15, Did:0, useCase: 0


Kā gudri iegādāties čaklāko palīgu mājoklī – putekļu sūcēju?

Redakcija
Redakcija

Vai Jūsu esošais putekļu sūcējs jau savu laiku ir nokalpojis, un vēlaties iegādāties jaunu? Iespējams, jau esat ielūkojušies plašajā veikalu piedāvājumā un sapratuši, ka tas ir tik plašs un daudzveidīgs, ka nav viegli izvēlēties, kurš modelis atbilst Jūsu vajadzībām. Protams, ir viegli ļauties kārdinājumam un iegādāties jaunāko un modernāko modeli, taču, vai tas atbildīs Jūsu dzīvesveidam un vajadzībām? Šajā rakstā esam apkopojuši vairākus svarīgus jautājumus, kas palīdzēs Jums sašaurināt meklēšanas diapazonu un iegādāties tieši tādu putekļu sūcēju, kāds Jums nepieciešams.

Kāda materiāla grīdas segumi ir manā mājoklī?

Iespējams, viens no svarīgākajiem faktoriem, kas jāņem vērā, ir grīdu segums Jūsu mājoklī. Ja lielu daļu grīdas sedz paklāji, labs variants būs slotas tipa putekļu sūcēji. Savukārt, ja Jūs dodat priekšroku klasiskajiem putekļu sūcējiem, arī to izvēles iespējas mūsdienās ir ļoti plašas. Piemēram, sausās uzkopšanas putekļu sūcēji interneta veikalā 220.lv pieejami daudzpusīgā sortimentā ar vairākiem simtiem dažādu modeļu. Pārliecinieties, ka izvēlieties putekļu sūcēju, kuram iespējams regulēt slotas roktura augstumu un pielāgot uzsūkšanas uzgaļus.

Ja Jūsu mājoklī lielākoties ir koka vai flīžu grīdas, un paklāju ir maz, tradicionālais putekļu sūcējs būs laba izvēle. Ar to varēsiet piekļūt arī grūtāk aizsniedzamām vietām, piemēram, zem gultas un citur. Turklāt daudzi modeļi mūsdienās ir aprīkoti ar papildu uzgaļiem paklāju un mīksto mēbeļu kopšanai.

Vai man ir svarīga gaisa attīrīšanas funkcija?

Šis ir vērtīgs jautājums, par kuru padomāt, iegādājoties jaunu putekļu sūcēju. Vai zinājāt, ka, pavadot daudz laika iekštelpās, mēs sevi nereti pakļaujam gaisa piesārņojumam, kas var būt pat vairākas reizes augstāks, nekā ārpus telpām? To īpaši vajadzētu atcerēties cilvēkiem, kam ir nosliece uz alerģijām vai astmu. Ja putekļu sūcējs ir aprīkots ar HEPA filtru, tas var ievērojami uzlabot gaisa kvalitāti telpās. Labi HEPA filtri uztver pat 0,3 mikronus lielas daļiņas, kas atrodas gaisā.

Tāpat ir pieejami modeļi ar citu veidu filtriem, piemēram, mikrofiltru, ūdens filtru, bio filtru, aktīvās ogles filtru un citiem. Jāpiemin, ka aktīvās ogles filtrs īpaši noderēs tiem, kam mājās ir dzīvnieki, jo tas palīdz likvidēt arī nepatīkamās smakas.

Cik bieži es lietošu putekļu sūcēju?

Šī ir lieta, par kuru Jūs, iespējams, nepadomājāt, taču arī putekļu sūcēja lietošanas biežums noteikti var ietekmēt tā izvēli. Tiem cilvēkiem, kuru mājokļos uz grīdām ātri sakrājas putekļi, dzīvnieku spalvas un citas daļiņas, putekļu sūcēja lietošana noteikti ir regulāra aktivitāte. Šeit vajadzētu padomāt par to, lai ierīce būtu viegli pieejama un lietojama. Ja lielāko dienas daļu pavadāt ārpus mājas, vai arī ikdienā esat aizņemti, noderīgs būs putekļu sūcējs – robots, kura darbību varat ieprogrammēt uz konkrētu laiku, lai, pārnākot mājās, grīda būtu tīra.

Ja putekļi Jūsu mājoklī vairāk uzkrājas noteiktās zonās, slotas tipa modelis palīdzēs ātri un vienkārši tos savākt.

Vai putekļu sūcējs būs bieži jāpārnēsā?

Ja Jūs dzīvojat mājoklī ar vairākiem stāviem vai līmeņiem, jāpadomā par tāda putekļu sūcēja izvēli, kuru būs viegli pārnēsāt. Mūsdienās iespējams iegādāties arī vieglus bezvadu jeb akumulatora putekļu sūcējus. Tāpat viegli modeļi pieejami arī slotas tipa un tradicionālo putekļu sūcēju vidū.

Vai putekļu sūcējs būs kluss?

Ierīces darbības skaļums noteikti arī ir kritērijs, kas jāņem vērā. Iegādājoties putekļu sūcēju interneta veikalā 220.lv, Jūs preces aprakstā varēsiet redzēt katra modeļa darbības skaņas līmeni (dB).

Interneta veikals 220.lv piedāvājumā pieejami ne tikai dažādi putekļu sūcēji, bet arī citas saimniecībā noderīgas preces – gludekļi, tvaika tīrītāji, šujmašīnas šeit, pūku noņēmēji, ķermeņa svari, pagarinātāji, kā arī piederumi putekļu sūcējiem. Ienāciet un aplūkojiet plašo sortimentu jau šodien!