Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:29, Did:0, useCase: 3


Radošas idejas rudenīgi krāšņiem interjera rotājumiem

Redakcija
Redakcija

Rudens ir krāšņs gadalaiks- daba visapkārt veido aizraujošas krāsu spēles, kas priecē mūsu acis un sirdi. Lai kaut daļu no šī krāšņuma ienestu mājā, varam veidot skaistus interjera dekorus no visdažādākajām dabas veltēm. Šim nolūkam noderēs itin viss, kas tuvākajā apkārtnē atrodams- ozolzīles, kastaņi, čiekuri, āboli, pīlādžogas un, protams, krāsainās koku lapas. Neslaukiet tās visas mēslainē. Izlasiet skaistākās un veidojiet burvīgus dekorus savā virtuvē, ēdamistbā, viesistabā. Ja vēlaties (un, ja jums ir sava māja) izpušķojiet to arī no ārpuses. Nosviniet rudeni, jo rudens- tasir neatkārtojams brīnums...Ļoti skaistus interjera rotājumus var pagatavot no lielākiem un mzākiem ķirbīšiem. Ievietojiet tos skaistā traukā, blakus nolieciet sveces un visvienkāršākais dekors gatavs.Jūs varat izmantot arī zeltītas krāsas vai laku, lai savam dekoram piešķirtu ilgāku mūžu.Varat izmantot dekoru veidošanai dažādas burciņas, glāzītes, šķīvīšus un bļodiņas.Ja pievienosiet kviešu vārpas, žāvētas ogas, krāsaina lapas, jūsu dekors kļūs dinamiskāks.Vai arī veidojiet savu dekoru maigi mierīgos rudens toņos.Varat izdekorēt savu pusdienu vai vakariņu galdu. Tas padarīs jūsu ēdienreizes krāšņākas.

Un varat novietot mājas iekšienē vai ārpusē skaistu grozu ar rudenīgām dabas veltēm.Veidot dekoratīvus kaltētu ziedu un lapu pušķus, kas ievietoti vāzē, jūs priecēs ilgu laiku.Un varat izgatavot dabīgu vāzi no ķirbja va kabača.Nobeigumā vēl gribu piebilst- salasiet un saglabājiet dažas skaistas krāsainas lapas, kastaņus, ozolzīles, čiekurus u.c. dabas veltes vēlākam laikam- tās noteikti noderēs Ziemassvētku dekoru veidošanai.