Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:29, Did:0, useCase: 0


Vai tevi nomoka problēmas ar miegu? Problēmu var atrisināt, ieviešot ko jaunu guļamistabā

Redakcija
Redakcija

Savu ikdienišķo guļamistabu vari atsvaidzināt ar vairākiem nelieliem elementiem vai pat jaunu gultu un matraci. Līdzās visiem citiem elementiem arī gultu izvēle ir ļoti plaša - kontinentālās gultas, dīvāngultas, ar koka rāmi, ar atvilktnēm, augstas, zemas... Kā īstenot aizraujošas idejas, un kas būtu jāņem vērā?

Kurš gan no mums nav kādreiz piedzīvojis prieku iemigt nomierinošā un glītā vidē, lai tas būtu bijis bērnībā vai greznā viesnīcas numurā. Tā kā pavadām trešdaļu diennakts gultā, ir svarīgi iekārtot savu guļamistabu atbilstoši savām vēlmēm arī mājās.

Vienkāršākais veids, kā atsvaidzināt guļamistabu, protams, ir dekoratīvo spilvenu vai gultas pārvalka nomaiņa. Ja raizes sagādā tieši miegs un tā kvalitāte, tad ar kritisku aci būtu jānovērtē arī sava gulta, matracis, virsmatracis un pārējās guļamistabas mēbeles.

Gulta - gaumes jautājums roku rokā ar praktiskumu

Izvēloties gultu, ir vērts apsvērt vairākus aspektus. Ja guļamistaba ir drīzāk vēsa un tu naktī bieži pamosties, lai atrastu segu, tad ir vērts izvēlēties kontinentālo gultu. Šīs gultas ir augstākas par vidējo gultu augstumu, jo tās veido vairāki slāņi, kas atrodas cits uz cita. Tā kā siltais gaiss ir viegls un drīzāk atrodas telpas vidusdaļā un augšpusē, tad gulēt augstākā gultā ir siltāk. Ja problēma ir pretēja un tu drīzāk vēlētos vēsāku vietu gulēšanai, tad izvēlies tādu gultas rāmi, uz kura matracis atrodas dziļāk, tas ir, telpas zemākajā daļā.

Gulta DUKE

Ja tava guļamistaba ir arī tava dzīvojamā istaba, tad praktiskāk ir izvēlēties stūra dīvāngultu vai mazāku dīvāngultu. Tādējādi ar pāris kustību palīdzību guļamistabu var dienas laikā pārvērst par dzīvojamo istabu. Tā kā dīvāngultu virsma parasti atrodas zemāk par vidējo gultu augstumu, tad arī šajā gadījumā ir vērts ņemt vērā telpas temperatūru un apsildes ierīču vai vēdināšanas lūku atrašanās vietu.

Raugoties no praktiskā viedokļa, vislielāko lomu spēlē matracis, kas piešķir gultai nepieciešamo mīkstumu vai gluži pretēji - cietumu. Kvalitatīvi matrači un virsmatrači kalpo ilgi un, ja tiek ievēroti kopšanas norādījumi, tie nav jāmaina bieži.

Ja tevi neuzrunā neviens gatavais risinājums

Vai tu ej no veikala uz veikalu un jūti, ka neviena gulta vai guļamistabas komplekts nav gluži tas, ko vēlies? Tiem, kurus interesē interjers vai kuri meklē noteiktus risinājumus, ir iespēja salikt kopā savu sapņu gultu gabalu pa gabalam. Klāstā ir kušetes, kontinentālās gultas, dīvāngultas, gultu rāmji, galvgaļi, gultu kastes, zviļņi, papildu gultas, matrači un daudz kas cits. Savienojot dažādas detaļas, tev būs iespēja radīt tādu unikālu gultu ar sev piemērotu izmēru, kādu, iespējams, esi redzējis Instagramā vai Pinterest, bet neesi atradis veikalos. Papildu aprīkojumā ir iespējams izvēlēties dažāda materiāla, izmēra un krāsas gultas kājas un savienojumu piederumus. Gultas izveide no detaļām ir īpaši labs risinājums gadījumā, ja telpā ir krāsas elementi, kas citādi varētu radīt ļoti raibu skatu - pielāgo gultas kājas jau esošajiem koka elementiem, vai arī izvēlies tādu galvgali, kas atbilst telpas iespējām.

Guļamistabu vari atsvaidzināt, nomainot arī dekoratīvos spilvenus un paklāju vai izvēloties piemērotu naktsgaldiņu. Naktsgaldiņa vietā vari arī dot priekšroku iecienītajiem pītajiem galdiem vai papildu galdiem, kurus iespējams veiksmīgi kombinēt ar jauno gultu un nepieciešamības gadījumā izmantot dzīvojamajā istabā.

Liec šos ieteikumus aiz auss un iepazīsties ar izvēli Home4you e-veikalā.

Gulta EMILIA

Gulta SANDRA

Gulta ZETA

Gulta VICTORIA

Kontinentālā gulta BLUE

Gulta LUCIA

Gulta RED

Stūra dīvāns gulta LUCREZIA

Gulta LOUIS