Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:16, Did:0, useCase: 3


Akumulatora lapu pūtēji un to priekšrocības

Redakcija
Redakcija

Akumulatora lapu pūtējus galvenokārt izmanto, lai vieglāk atbrīvotos no koku lapām rudens sezonā. Ļoti iespējams, ka arī Tu esi pavadījis laiku septembrī, oktobrī un pat novembrī, vācot lapas ar grābekli. Piekritīsi, tas nav aizraujošākais darbs pasaulē. Kādēļ veltīgi tērēt laiku un spēkus, ja vari šo uzdevumu paveikt ātrāk un vieglāk, izmantojot akumulatora lapu pūtēju?

Izmantošana

Vai zināji, ka bezvadu lapu pūtējs var sniegt labumu ne tikai Tavam dārzam vai pagalmam, bet arī Tev pašiem un Taviem ciemiņiem? Ja rudens lapas laikus netiek savāktas, tās krājas viena virs otras, veidojot slāni virs zemes un terasēm vai taciņām, kas mitruma iespaidā kļūst ļoti slidens, radot drošības riskus cilvēkiem, kas pārvietojas pa šādām zonām, jo varam paslīdēt un gūt nopietnas traumas.

Akumulators lapu pūtējs var būt noderīgs ne tikai rudens sezonā. Piemēram, ja vasarā uz Tavas mājas terases vai taciņām sakrājas gruži un smiltis, tās viegli vari likvidēt, izmantojot pūtēju. Tāpat ar šo ierīci vari palīdzēt atbrīvoties no nopļautām lapām vai zariem, kas paliek pāri pēc krūmu apcirpšanas.

Kā redzi, lapu pūtējs (uzzini vairāk) var būt noderīgs dažādiem darbiem, turklāt tas ļoti efektīvi spēj aizstāt veco, labo grābekli, ietaupot laiku un pūles.

Bezvadu lapu pūtējs un citas alternatīvas

Lasot šo rakstu, Tu noteikti iedomājies, kādēļ nepieminam populāro benzīna lapu pūtēju vai kompaktos elektriskos modeļus? Tādēļ, ka šī tipa ierīces ir nepietiekami novērtētas, un tām piemīt daudz vērtīgu priekšrocību, kuras esam apkopojuši turpinājumā:

● Bezvadu ierīce. Atšķirībā no elektriskajiem lapu pūtējiem, akumulatora modeļu lietošanu neierobežo atkarība no strāvas pieslēguma un vada garums. Tāpat jāņem vērā, ka elektrisko iekārtu izmantošana vienmēr saistās ar dažādiem drošības riskiem, tādēļ akumulatora modeļi šajā gadījumā ir drošāka un vienkāršāk pārvietojama izvēle.

● Komforts. Benzīna lapu pūtēji ir jaudīgi, taču to darbināšanai nepieciešama degviela, kas ne tikai jānēsā līdzi, bet arī jāuzpilda, kad bāka ir tukša. Bezvadu modeļos izmantojamie akumulatori ir salīdzinoši viegli, un, ja vēlies, vari iegādāties rezerves bateriju, lai nepieciešamības gadījumā to varētu ātri nomainīt.

● Kluss. Benzīna lapu pūtēji ir pazīstami ar savu skaļo darbību, kas rada diskomfortu ne tikai ierīces lietotājam, jo nepieciešams izmantot ausu aizsargus, bet arī traucē apkārtējo māju iedzīvotājiem. Pasaudzē savas un citu ausis, iegādājoties akumulatora lapu pūtēju, kas darbojas klusi.

● Videi draudzīgs. Dārza tehnika, kuras darbināšanā tiek izmantota degviela, rada kaitīgus izmešus savukārt, lietojot akumulatora lapu pūtēju, Tu rīkosies videi draudzīgāk.

● Laba cenas un jaudas attiecība. Lai arī, salīdzinot ar benzīna modeļiem, akumulatora lapu pūtējiem parasti nav tik liela jauda, taču mūsdienās ražotāji rada arvien jaunas inovācijas, lai pietuvinātu akumulatora ierīču spējas benzīna modeļiem. Ja meklē ko vienkārši lietojamu, vieglu, pietiekami jaudīgu neliela un vidēja apjoma darbiem, tad bezvadu lapu pūtēji būs īstā izvēle!

Kur iegādāties?

Ja meklē, kur pieejami lēti akumulatora lapu pūtēji, kas spēj kvalitatīvi un pietiekoši ilgi pildīt savu funkciju, iesakām ielūkoties interneta veikala 220.lv piedāvājumā, kur atradīsi ne tikai daudzveidīgus Makita, Bosch, Hecht, Gardena, Einhell un citu ražotāju modeļus cenā, sākot no 28 eiro.

Lai vienkāršāk atrastu tieši sev piemērotāko modeli, lasi mūsu pircēju atsauksmes par dažādiem lapu pūtējiem. Pirms iegādājies preci, rūpīgi izpēti tās aprakstu, lai pārliecinātos, kādi ir tās parametri, kā arī noskaidrotu, kas ir/nav iekļauts komplektācijā.