Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:246, Did:0, useCase: 3


Lietas, ko vērts zināt par Bosch ledusskapjiem

Redakcija
Redakcija

Modernās saimniecības ilgi sapņoja par to, kā ekonomiskāk uzturēt savu saimniecību ar elektrisko, automatizēto ledusskapju palīdzību, paildzinot produktu uzglabāšanas laiku un atvieglojot ikdienu. Pirmais Bosch elektriskais ledusskapis tika piedāvāts 1933.gadā, kas kļuva atpazīstams pateicoties tieši tā izskatam, tas bija apļa formā, izslavēts ar savām funkcijām. 1935.gadā tas tika uzlabots un modernizēts, jau tuvāk mūsdienu ledusskapju izskatam. Jāatzīst, ka, tajā laikā, diezgan maz saimniecību varēja atļauties jauno tehniku, dēļ izcenojumiem un elektrības rēķiniem, taču šobrīd neviena mājsaimniecība nav iedomājama bez ledusskapja, kādam ir vienkāršāks un lētāks modelis, citam, savukārt, modernāks, dārgāks , pārpildīts ar dažādām funkcijām un iespējām.

Bosch ir attīstījies tirgū, piedāvājot kvalitatīvu, uzticamu un modernu sadzīves tehniku, kā , piemēram, jaunais franču durvju ledusskapis, kas tirgū tika piedāvāts 2020.gadā.

Ilgāka produktu uzglabāšana

• Temperatūras regulācija ar FarmFresh sistēmu
Svaigu produktu uzglabāšanas lielākais ienaidnieks ir temperatūras svārstības, kas ir arī iemesls, kādēļ vairojas baktērijas, līdz ar to produkts bojājas daudz ātrāk. Standartā ledusskapju temperatūras svārstības var būt līdz pat vairākiem grādiem, ko veicina vienotā kompresora dzesēšanas sistēma.

Bosch ir izstrādājis sistēmu, kas regulē tīra gaisa plūsmu, temperatūru un uztur lielāku mitruma līmeni ar divkāršo kompresoru un diviem iztvaicētājiem, virzienā no apakšas uz augšu, atsevišķos nodalījumos, jo mitruma trūkuma gadījumā, produkts izvada mitrumu ātrāk. Šādas tehnoloģijas rezultāts ir līdz pat 3 reizes ilgāks svaigu produktu uzglabāšanas laiks, uzturot pārtikas garšu, struktūru un vērtīgās vielas, kas atrodamas produktā.

• Ātrā sasaldēšana un atdzesēšana
Vajadzīgās temperatūras iepriekšēja uzstādīšana uz noteiktu laiku posmu, pēc tam tai atgriežoties standarta temperatūrā.
Ātra sasaldēšana ir ideāla apstākļos, kad nopērkot saldētus produktus, ilgāks ceļš jāpavada atpakaļ ceļā līdz mājām, liekot produktam nedaudz atkust. Tas palīdz atgūt iepriekšējo sasaluma līmeni vai ja produktu nav plānots izmantot uzreiz, ātri sasaldēt, saglabājot tā uzturvērtību.
Ātra atdzesēšana palīdz maksimāli ātri atdzesēt vēlamos dzērienu vai produktus, ja neplānoti ierodas viesi.

• MultiAirFlow sistēma
Temperatūras svārstības nav labvēlīga vide produktu uzglabāšanai, pateicoties šai ideāli izstrādātajai temperatūras vadības sistēmai, temperatūras svārstības tiek ierobežotas līdz maksimumam, palīdzot radot ideāli piemērotu vidi pārtikas uzglabāšanai.

Uzglabāšanas iespējas

Bosch piedāvā moderna, izsmalcināta dizaina ledusskapjus ar nerūsējošā tērauda aizmugurējo sienu, iestrādātus LED lukturus, augstākās kvalitātes plauktus un modernas vadības ierīces, ieskaitot skārienjūtīgo ekrānu ar mitruma un temperatūras pielāgošanas iespēju dažādos ledusskapja nodalījumos.

• FlexBar plaukts
Ledusskapja augšdaļā ir pieejams starpstāva plaukts, kas ir atsevišķs, papildus nodalījums, piemēram, garšvielām, kas standartā aizņemtu daudz vietas.

• Regulējami plaukti
Gadījumos, kad ir nepieciešams ievietot dažāda izmēra, garuma produktus, ir iespēja regulēt pusi no plaukta, novietojot to augstāk vai zemāk, pēc nepieciešamības.

Ir vēl neskaitāmu funkciju, kuras piedāvā Bosch, kā, piemēram, trauksmes signāls, kad atstātas atvērtas ledusskapja durvis, vai aizsardzība pret pirkstu nospiedumiem, vai iespēja sekot līdzi ledusskapja darbībai attālināti, mobilajā telefonā, izmantojot konkrētu programmu, kā arī modernais izskats. Lielākā vērtība tiek piešķirta kvalitātei un funkciju lietderībai, jo Bosch ir padomājis par klientu vajadzībām.