Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:246, Did:0, useCase: 3


Spoguļi Fen Šui mācībā

Turpinot aizsākto tēmu par Feng Shui- kā un kur pareizi novietot spoguļus, lai sasniegtu panākumus, iegūtu labāku miegu, harmoniju un enerģiju.

Spoguļi ir ļoti spēcīgi enerģijas pārveidotāji.

Spoguļi telpas paplašināšanai

Ar spoguļu palīdzību istabu var padarīt gaišāku (atbilstoši piesaistīt vairāk pozitīvās enerģijas). Tos var pielietot, lai radītu plašuma ilūziju mazās istabās. Spoguļus ikdienā ar šādu mērķi izmanto restorānos un veikalos, jo tie rada telpas vai šaura gaiteņa palielināšanās efektu.

Spoguļi enerģijas nostiprināšanai

Spogulis ir instruments, ar kura palīdzību jūs varat dubultot enerģijas plūsmas spēku. Viens no Fen Šui paņēmieniem biznesa jomā- novietot spoguli pretī kasei, lai dubultotu peļņu. Vai arī- novietot spoguļsienu aiz preču plauktiem, lai palielinātos pārdošanas apjoms. Tomēr, spogulim nebūtu jāatspoguļo darbagalds, jo tas simboliski dubulto slodzi, nevis atdevi. Parūpējieties, lai pirms spoguļu izkāršanas tiktu iztīrīti visi enerģijas "sastrēgumi", jo citādi jūs līdz ausīm iestigsiet savās problēmās.

Spoguļi guļamistabās

Spoguļu pārpilnība guļamistabā var traucēt miegu. Guļamistabai, katrā ziņā, daudz labāk der ovālas formas spoguļi, nevis taisnstūrie. Nekad nekariet tos tā, lai tajos, guļot gultā, būtu redzams jūsu atspulgs. Spoguļi gultas kājgalī vai galvgalī arī ir nevēlami.Bērnistabās vispār nevejadzētu atrasties spogulim, ja vien to nepieprasa pats bērns.

Spoguļu glabāšana

Spoguļus to lielā spēka dēļ nav ieteicams atstāt nevērīgi, piemēram, piesliet pie sienas nepareizā vietā, jo tādējādi enerģija haotiski cirkulēs pa telpu, radot haosu un jucekli dzīvē. Savukārt, ja spoguli nelietojat, deaktivizējiet to, apsedzot ar pārsegu vai noliekot ar atspoguļojošo virsmu uz leju tā, lai tajā neiekļūtu gaisma.

Kā pareizi piekārt spoguļus

Spogulim jākarājas tā, lai, skatoties tajā, jūs varētu redzēt svei pilnā augumā. It īpaši svarīgi, lai atspulgā netiktu "nogriezta galva". Ja cilvēks redz spogulī tikai savas acis, viņam var sākt attīstīties mazvērtības komplekss.Ja spogulī atspoguļojas ķermenis bez galvas, tad cilvēkam var sākt sāpēt kakls. Ja bieži skatāties spogulī uz savām kājām, neredzot pārējo augumu, tad var sākt sāpēt jostasvieta. Izvairieties no tā, ka spogulis sadala jūsu ķermeni vairākās daļās.
Spoguļus, kuros jūs bieži mēdzat ieskatīties, piekariet tā, lai virs jūsu galvas un atspulga paliktu brīva vieta. Tas jums ļaus maksimāli realizēt savu augstāko potenciālu.
Atcerieties, ka spogulis dos maz labuma, ja tajā atspoguļosies kaut kas neglīts. Vienmēr piekariet spoguļus tā, lai tajos atspoguļotos skaistas lietas un skati.

Spoguļu kopšana

Vienmēr uzturiet savus spoguļus ideāli tīrus, tad tie kalpos lieliski. Nelietojies veclaicīgus, daudzcietušus un apsūbējušus spoguļus. Un noteikti nelietojiet spoguļus bez rāmjiem, ja vien tie nav iebūvēti sienas nišā. Ieplaisājušie spoguļi nekavējoties jārestaurē vai jānoņem.