Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:246, Did:0, useCase: 0


Ienes veiksmi ar fen šui dīvāna spilveniem

Ienes veiksmi ar fen šui dīvāna spilveniem
Ziloņa snuķim ir jābūt nolaistam, ja vēlaties, lai šis simbols sargātu māju.
Publicitātes foto

Mājās spilvenu nekad nevar būt par daudz, jo to uzdevums ir radīt omulību un atmosfēru atpūtai. Taču, ja spilveni pamanās sniegt arī tīri estētisku baudījumu, tie jau kļūst īpaši vērtīgi. Bet, ja spilvenam vēl piemīt maģiskas īpašības?

Spilveni ziloņi

Spilveni ziloņi patiks visiem - bērniem un pieaugušajiem, taču pats galvenais - tiem ir simboliska nozīme.

Āzijas valstīs lielo, pelēko un dikti mierīgo dzīvnieku ciena un godā. Indijā zilonis ir gudrības un spēka simbols, Ķīnā zilonis simbolizē enerģiju, kā arī ilgu un laimīgu dzīvi, Taizemē uzskata, ka zilonis ir viens no auglības simboliem.

Saskaņā ar fen-šui mācību, zilonis ir talismans, kas mājas saimniekiem un bērniem atnesīs veiksmi, īpaši jau mācībās un radošajās izpausmēs. Zilonis atbild par stabilitāti un mieru.

Ziloņa uz leju nolaistais snuķis liecina, ka māja ir aizsargāta no jebkādas iedarbības no ārpuses, bet bezbērnu pāriem palīdz sasniegt ilgoto sapni - radīt bērniņu.

Ja nevarat atrast veikalā ziloņveidīgu spilvenu, tad uzšujiet to pats un ienesiet savā mītnē mieru un veiksmi.

     [+] [-]

, 2016-04-01 20:56, pirms 5 gadiem
Šis spulventiņš būs man jāuzšuij lai manā māja būtu miers un būtu aizsargāta.