Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:327, Did:0, useCase: 0


8 cilvēka ķermeņa noslēpumi

Ja kņud kaklā, dur sānos vai ir kāda cita nepatīkama sajūta, tās izcelsmei ir izskaidrojums. Zinātnieki noskaidrojuši, kā to novērst. Zinātnieku metodes katrs var pārbaudīt praksē.

Ja kņud kaklā

Pabužiniet un paknaibiet savu auss ļipiņu. Stimulējot auss ļipiņā esošos nervus, kaklā automātiski rodas muskuļu spazmas un tas mazinās nepatīkamo kņudēšanas sajūtu.

Kā regulēt savu dzirdi?

Labā auss labāk uztver ātras runas ritmu, bet, ja ir vēlēšanās uztvert klusu runu, skaņas avota virzienā pavērsiet kreiso ausi. Kreisā auss labāk uztver arī muzikālos toņus.

Ja ir „ciet” deguns

Piespiediet mēli pie augslējām, bet ar rādītājpirkstu spēcīgi uzspiediet starpr uzacīm. Rezultātā trapecveida kauls, kas veido deguna starpsienas aizmugurējo daļu nedaudz pakustēsies un mazinās nepatīkamo spiedošo sajūtu degunā. Pēc 20 sekundēm deguns pamazām „nāks” vaļā.

Ja naktī moca dedzināšanas sajūta

Guliet uz kreisajiem sāniem. Tādā gadījumā mazāks kuņģa skābes daudzums nonāk zarnu traktā. Zarnu trakts un kuņģis vēdera dobumā novietoti noteiktā leņķī, guļot uz labajiem sāniem, kuņģis ir augstāk par zarnu traktu, guļot uz kreisajiem sāniem – zemāk, līdz ar to skābe nevar nokļūt zarnu traktā.

Ja sāp zobs

Jāpatrin ledus gabals uz delnas starp lielo un rādītājpirkstu. Zobu sāpes mazināsies. Nervu gali, kas šeit atrodas, spēj bloķēt smadzeņu raidītos sāpju signālus.

Ja pēc skriešanas „dur” sānos

Izelpojiet, kad speriet soli ar kreiso kāju. Liela daļa cilvēku izelpo, kad sper soli ar labo kāju, kas rada spiedienu uz aknām, kas atrodas labajā sānā, aknas saspiež diafragmu un rada sāpes.

Ja no deguna tek asinis

Uzlieciet vates pikucīti uz deguna priekšdaļas pirms sataustāmā izciļņa un spēcīgi saspiediet. Lielākoties asinis tek no deguna priekšējās daļas un to tecēšanu var apstādināt saspiežot.

Ja nepieciešams kaut ko iemācīties no galvas

Atkārtojiet tekstu pirms iemigšanas. Sapņos mūsu smadzenes sakārto atmiņu un tas, kas iemācīts pirms miega, nokļūst ilgstošās atmiņas „failā”.