Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:58, Did:0, useCase: 0


Dārgākās kāzas pasaulē

Protams, katrs savas kāzas iedomājamies skaistas un varenas, tomēr, kad tuvojas šī diena, atceramies par to, ka līdzekļi ir ierobežoti. Cenšamies atrast labāko par zemāko cenu un brīnāmies par tiem cilvēkiem, kas savām kāzām spēj tērēt miljonu. Bet ko teikt par pāri, kuri uzdzīvoja par 60 miljoniem?

Visdārgākās kāzas pasaulē rīkoja Lakšmi Mittals savai meitai Vanišai Mittalai un viņas līgavainim Amitam Batiam. Lakšmi Mittals ir Indijas tērauda magnāts, filantrops, kā arī ArcelorMittal vadītājs un amatpersona. Viņa meitas kāzas notika 2004. gada 22. jūnijā ar 1 000 viesiem. Jaunajam pārim bija izklaides dārgākajos Francijas klubos, ekskursija pa skaistākajām Parīzes vietām, ēdienreizes populārākajos pasaules restorānos un pat priekšnesumi, kuros piedalījās arī Kailija Minoga. Kāzas pēdējā jeb sestajā svinību dienā tika svinētas Vaux le Vicomte – 17. gadsimta Franču pilī, kurā šī bija pirmā privātā ceremonija, kas tur tika atļauta. Viesus priecēja gan operas priekšnesumi, gan Mulenrūžas meiteņu uzstāšanās. Kopējās kāzu izmaksas bija apmēram 60 miljoni ASV dolāri. Starp citu, Lakšmi Mittalam pieder arī dārgākās mājas rekords.

     [+] [-]

, 2010-08-11 10:50, pirms 11 gadiem
Īpaši gudri tas nešķiet- tērēt tādu summu vienām kāzām.