Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:1, Did:0, useCase: 0


Senākā bērnu nometne Latvijā - "Albatross" aicina pieteikties arī šovasar

Redakcija
Redakcija

Kā jau katru gadu, arī šogad no jūnija bērnu un jauniešu nometne ar lielu vēsturisku nozīmi „Albatross”, aicina bērnus un jauniešus no 7 līdz 17 gadiem pievienoties savam aizraujošajam atpūtas ceļojumam visas vasaras garumā.

Starptautiskā draudzības nometne pie Baltijas jūras

„Albatross” – tā ir vieta, kuru daudzi tagadējie vecāki atceras kā vietu, kura dāvināja viņu bērnībai neaizmirstamas emocijas un priekpilnas dienas. Nometnei ir sava liela, apsargājama teritorija, kas atrodas 3 minūšu gājienā no Baltijas jūras krasta un tādējādi padara šo nometni vēl pieprasītāku ne tikai Latvijas iedzīvotāju, bet arī ārzemju viesu vidū. Visu vasaru šeit notiek visdažādākās tematiskās izklaides programmas bērniem un jauniešiem! Nometne atšķiras no pārējām ne tikai ar savu vēsturi, bet arī ar nopietnu uzmanību pret apmeklētājiem, jo visi audzinātāji obligāti iziet speciālus sagatavošanas kursus, kurus organizē nometnes vadība, un tādējādi tiek atlasīti labākie no labākiem, lai nometnes viesi vienmēr būtu drošībā un justos kā mājās. Nometne ir bilingvāla un noris divās valodās – latviešu un krievu valodā.

Par maiņām un to tematikām var uzzināt nometnes mājaslapā – albatross.lv


«Albatrosa» vēsture

«Albatross» - tas ir kā laimīgas un bezrūpīgas bērnības simbols tai paaudzei, kam šodien jau pāri četrdesmit un kas savā tālajā bērnībā reiz baudījusi atpūtu pionieru nometnē Ķesterciemā. Tas ir arī radošas jaunības un romantikas simbols tiem daudzajiem studentiem, kas strādājuši «Albatrosā» daudzu gadu garumā.

Mūsdienās

2007. gadā «Albatross» ieguva jaunatnes tūrisma mītnes sertifikātu un statusu, kas apliecina atbilstību viesu izmitināšanas un apkalpošanas standartiem Latvijā. Tas apliecina, ka mēs garantējam piedāvāto pakalpojumu kvalitāti. Mūsdienu «Albatross» ir citādāks nekā agrāk, tāpat kā laiks, kurā dzīvojam.

Bērnu un jauniešu atpūtas nometne «Albatross»
Ķesterciems, Engures pag., Engures nov., Latvija, LV-3113

Tel.: +371 2610 3435

E-pasts: info@albatross.lv
Mājaslapa: albatross.lv
facebook.com