Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:1, Did:0, useCase: 0


Aizraujošas galda un viesību spēles - prieks visai ģimenei

Redakcija
Redakcija

Saņemt dāvanas vienmēr ir patīkami, vēl patīkamāk ir saņemt dāvanas, kas piemērotas ģimenes vai draugu kopābūšanai. Vienas no tādām ir galda spēles - jo kas gan var būt jaukāks kā pabūt kopā, izklaidēties un pavadīt laiku aizraujošā azartā. Tādēļ gadījumos, kad ideju par to, kādas dāvanas vislabāk pasniegt draugiem vai ģimenēm, nav, dāvanā pasniegta laba galda spēle vienmēr būs lielisks risinājums.

Kādas galda spēles būtu piemērotas gan lieliem, gan maziem, turklāt noderētu arī viesībās, par to pastāstīsim raksta turpinājumā.

Twister

Šī ir viena no populārākajām un jautrākajām viesību spēlēm, jo liek palauzīt ne tikai galvu, bet arī izkustināt ķermeni. Spēles laukums ir aptuveni 1,5 m x 1,5 m paklājs, ko izklāj uz grīdas. Uz spēles paklāja izvietoti 4 dažādu krāsu laukumi, katra krāsa ir paredzēta atsevišķam spēlētājam.
Spēles komplektā ietilpst arī veiksmes rats, kāds no spēles dalībniekiem uzņemas vadītāja lomu un, griežot veiksmes ratu, nosaka, kuram dalībniekam uz nākošā savas krāsas laukuma jāliek labā vai kresā roka vai kāja. Šī spēle sola patiesi daudz jautru brīžu, jo noturēties kājās šajās sarežģītajās pozās ir patiesi grūti, bet uzvar tieši tas dalībnieks, kuram visilgāk izdevies noturēties kājās.

Monopoly

Galda spēle, kas, gadiem ejot, iemantojusi milzu popularitāti gan bērnu, gan pieaugušo spēlētāju vidū. Spēli uzsāk ar metamo kauliņu palīdzību un katrs dalībnieks virzās pa spēles laukumu ar savu figūriņu.
Katra spēlētāja uzdevums ir iegādāties pēc iespējas vairāk īpašumu un kļūt par bagātāko spēles dalībnieku. Kad spēlētāja figūriņa ir nonākusi uz konkrēta īpašuma laukuma, viņam ir dota iespēja - iegādāties īpašumu, ja tas vēl nav kāda cita spēlētāja īpašumā; ja tas jau pieder kādam citam spēlētājam - ir jāmaksā par konkrētā lauciņa izmantošanu, jāizlaiž gājiens vai jādodas uz cietumu.

Alias

Šī galda karšu spēle nodrošinās daudz jautru brīžu gan viesībās, gan ģimenes lokā. Šajā spēlē visi spēlētāji sadalās komandās un izvēlās savas krāsas spēļu kauliņu, ar kuru virzās pa spēles laukumu.
Spēles komplektā ietilpst arī virkne ar kartītēm, kurās uzrakstīti vairāki vārdi, kas komandas ietvaros jāizskaidro komandas biedriem tā, lai viņi konkrēto vārdu uzminētu pēc vārda sinonīmiem vai apraksta. Skaidrojot vārdus, nedrīkst izmantot žestus vai zilbes, kas līdzinās šim vārdam. Tāpat, tam, lai komandas biedri uzminētu vārdu, ir atvēlēts konkrēts laiks, ko nosaka spēles laukuma vidū izvietotais smilšu pulkstenis. Uzvar tā komanda, kuras dalībnieki vislabāk paskaidrojuši un atminējuši kartiņās norādītos vārdus un pirmie nonākuši līdz spēles laukuma finišam.

5 sekundes

Aizraujošā spēle “5 sekundes” sastāv no spēļu laukuma, spirālveida taimera, spēļu figūriņām un 752 jautājumu un uzdevumu kartiņām.

Spēles gaitu uzsāk jaunais dalībnieks, un spēlētājs, kas sēž viņam labajā pusē paņem vienu kartiņu, izlasa trīs jautājumus vai uzdevumus un strauji apgriež spirāles taimerei, novietojot to spēles laukuma vidū. Lai sniegtu atbildes vai izpildītu uzdotos uzdevumus spēlētājam ir dotas 5 sekundes. Pavirzīties pa spēles laukumu uz priekšu spēlētājs var tikai tajā gadījumā, ja pareizi atbildējis uz 3 jautājumiem vai izpildījis 3 uzdevumus.

Spēļu kāršu komplektā ietilpst arī veiksmes kartiņas, piemēram, ar kuru palīdzību jautājumus un uzdevumus iespējams padot tālāk blakus sēdošajam spēlētājam. Uzvar tas dalībnieks, kas spēles gaitā atbildējis uz vislielāko skaitu jautājumu un pirmais sasniedzis finiša atzīmi spēles laukumā.

Galda spēles un citas lieliskas dāvanas iespējams iegādāties šeit. Ienāciet! Jūs gaida lieliskas idejas par pievilcīgām cenām.