Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:1, Did:0, useCase: 0


Diāna Zande: brīdis sev – vecāku vajadzība, nevis iegriba!

Redakcija
Redakcija

Jaunajiem vecākiem ir nepieciešams laiks sev, lai smeltos jaunus spēkus, pozitīvismu un, pats nozīmīgākais, – gūtu atpūtas brīžus. Kā, rūpējoties par mazuli, saglabāt līdzsvaru starp bērna un pieaugušo vajadzībām? Uz šo un citiem jautājumiem meklēsim atbildes Chicco Info stundā “Mammām par mammām” kopā ar pieredzējušo psiholoģi un piecu bērnu māmiņu Diānu Zandi trešdien, 7.novembrī, tirdzniecības parkā “Alfa”.

“Vecāki vēl visu labāko savam bērniņam un cenšas darīt visu iespējamo, lai viņa attīstība ritētu sekmīgi, lai viņš būtu aprūpēts un samīļots, lai viņa vajadzības būtu apmierinātas vislabākajā veidā. Bet, kas notiek ar vecākiem, kuriem ģimenē aug mazulis? Kādas ir topošo, jauno un jau pieredzējušo mammu izjūtas un vajadzības? Kā, rūpējoties par mazuli, saglabāt līdzsvaru starp bērna un pieaugušo vajadzībām? Un kāpēc rūpes par sevi ir tikpat būtiskas kā rūpes par bērnu? Kāpēc mazulim ir nepieciešama “pietiekami laba”, nevis “vislabākā” mamma?” par gaidāmo lekciju stāsta psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Diāna Zande.

Uz bezmaksas informatīvajām lekcijām, kas t/p “Alfa” sadarbībā ar veikalu “Chicco” norisinās reizi divos mēnešos, aicināts ikviens interesents. To mērķis ir izglītot un iedvesmot jaunos vecākus, kā arī palīdzēt rūpīgi iepazīt savu mazuli. 7.novembrī Info stunda norisināsies plkst. 12:00, un tās tēma būs “Mammām par mammām”.

“Ienākot pasaulē bērniņam, mainās vecāku pasaule, kas bieži vien saistīts ar negulētām naktīm, nepietiekamu iespēju atgūties un atpūsties. Uzmanības centrā nonāk mazulis, tomēr, lai varētu rūpēties, mīlēt, izglītot un audzināt emocionāli veselu bērniņu, vecākiem ir nozīmīgi neaizmirst par savām vajadzībām. Ikviena Chicco info stundas lekcija palīdz atklāt vecāku lomu bērnu uzvedībā un attīstībā, ko caurvij dažādas uzvedības un rakstura izpausmes. Priecājamies, ka tikšanās reizēs ar lektori Diānu Zandi, jaunajiem vecākiem vienmēr ir iespējams atklāt ko aktuālu, jo lekcijas balstās uz nozīmīgām tēmām,” stāsta tirdzniecības parka “Alfa” vadītāja Irīna Toropova.

Info stundas laikā varēs ne tikai uzklausīt speciālistes viedokli, bet dalīties arī savā pieredzē un saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem. Ikvienu apmeklētāju sagaidīs arī dāvanas no “Chicco”. Nākamā informatīvā lekcijas t/p Alfa norisināsies jau 2019. gadā – janvārī.

Pirms došanās uz lekciju iepriekš ieteicams pieteikties Chicco mājaslapas sadaļā Kontakti: https://www.chicco.lv/kontakti.html.