Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:13, Did:0, useCase: 3


Labestības projekts "Paēd. Izkrāso. Pabaro"

Redakcija
Redakcija

No 2. līdz 30. aprīlim kafejnīcā "Austra" norisināsies "Please Draw My Dog" zīmējumu izstāde un labestības projekts "Paēd. Izkrāso. Pabaro.". Izstādes laikā, atnākot uz kafejnīcu "Austra", ir iespēja piedalīties labestības projektā, tā ietvaros varēsi paēst pats un ar ziedojumu pabarot kādu dzīvnieku patversmē "Labās mājas".

Kā tas notiks?

Atnāc, pasūti savu ēdienu, un, kamēr tas top, izkrāso krāsojamo lapu. Izrādās, krāsošana ir viens no populārākajiem mākslas terapijas veidiem pasaulē, tādēļ nebrīnies, ja pēc darbošanās ar zīmuļkrāsām dzīve šķiet mierīgāka kā iepriekš. Kad pusdienas paēstas un krāsošanas darbi paveikti, būs iespēja pret ziedojumu iegādāties, šim pasākumam īpaši veidotus, krāsojamo lapu komplektus, tādā veidā pie pusdienām būs ticis arī kāds zvērs "Labo māju" patversmē. Ja krāsojamās lapas šķiet pārāk mazs guvums, nekāda stresa, iegādāties varēs arī krekliņus un auduma maisiņus ar mākslinieces Līgas Zīles veidoto dizainu.

Labestības projektā "Paēd. Izkrāso. Pabaro." piedalās mākslas projekta "Please Draw My Dog" māksliniece Līga Zīle, kafejnīca "Austra" un, protams, paši ziedotāji. Izstāde apskatāma sākot ar 2. aprīli.

Atceries, darot labu citiem, Tu dari labu sev! Gaidām ciemos kafejnīcā "Austra".