Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 0


Dzīvais ūdens

Vēlaties paši sevi atveseļot un pasargāt no "ļaunas acs"? Tas ir pavisam vienkārši izdarāms. Nepieciešams tikai divas reizes gadā ievākt dziedinošo ūdeni un pēc tam to pareizi lietot.

Tātad - pirmā reize, kad būtu jāievāc ūdens, ir nakts no 18. uz 19. janvāri, savukārt, otrā reize - nakts no 24. uz 25. jūniju. Tomēr visu nakti nevarēsiet ievākt ūdeni, jo dziedināšanai derīgais ūdens smeļams tikai laikā no plkst. 24.00 līdz 3.00. Labākais, protams, būs ūdens, kas ņemts no avota, tomēr varat izmantot arī krāna ūdeni.

Mirušais ūdens

Janvārī ievāktais ūdens saucas "mirušais ūdens". Tas palīdzēs atbrīvoties no negatīvās enerģijas un iznīcinās visu slikto jūsu organismā. Tāpēc šis ūdens jālieto kā pirmais. Ieteicams izdzert 3 dienu laikā 1 litru "mirušā ūdens" tukšā dūšā. Nebrīnieties, ka ūdens lietošanas laikā jutīsieties saguruši, vai pat jutīsiet jūs mokošas kaites saasinājumu.

Dzīvais ūdens

Savukārt, jūnijā ievākto ūdeni sauc par "dzīvo ūdeni". Šis ir ūdens ir tas, kas dos spēku un enerģiju jūsu ķermenim. Izdzeriet 2 litrus 6 dienās. Jūs jutīsiet, kā organisms atjaunojas un atveseļojas.

Ja darīsiet to visu ar patiesu ticību un pateicību, efekts būs satriecošs.