Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Tava vārda noslēpums. Kā tavs vārds ietekmē tavu likteni?

Redakcija
Redakcija

Cilvēka vārds parasti neietver visus alfabēta burtus, bet gan tikai dažus no tiem. Trūkstošie burti sniedz konkrētu informāciju par vārda īpašnieka raksturu. Vieglāk ir tiem, kuriem vecāki iedevuši vairākus vārdus, jo tad vari pats izvēlēties kādu no tiem. Noskaidro, kādiem cipariem atbilst tava vārda un uzvārda burti, un tu sapratīsi, kāds īsti esi!

Māka pēc burtu un ciparu salikumiem atšifrēt noslēpumainas zīmes nāk no senās Babilonijas priesteru maģijas. Jebkurš tests palīdz iepazīt pašam sevi, arī vārds un uzvārds pamatīgi ietekmē cilvēka raksturu un dzīves ceļu.

Tabula -

1 2 3 4 5 6 7 8 9
A Ā B C Č D E Ē F
G Ģ H I Ī J K Ķ L
Ļ M N Ņ O P R S Š
T U Ū V Z Ž

Ja trūkst cipara 1

Tev sagādā problēmas tava neizlēmība un nespēja uzticēties. Tu pietiekami pozitīvi nenovērtē savu vietu sabiedrībā, jo sliecies domāt, ka apkārtējie ir labāki par tevi. Sāc patstāvīgi pieņemt lēmumus - bez citu palīdzības - un krasi saīsini pārdomu laiku. Notici pats sev!

Ja trūkst cipara 2

Tu nemitīgi un nepacietīgi par katru cenu centies būt uzmanības centrā. Tu domā, ka pasaule radīta tieši tev un tikai tavām vajadzībām. Tieši pretēji - tā ir sazvērējusies pret tevi. Ja tā turpināsi, riskēsi saslimt ar vajāšanas māniju. Papūlies pabūt vienatnē. Kaut reizi mēģini pabūt novērotāja lomā, nevis kā galvenā darbojošā persona. Nav iespējams būt atbildīgam par visu.

Ja trūkst cipara 3

Tu reizi par visām reizēm esi izdarījis izvēli, dodot priekšroku mēreniem panākumiem, un jūties labi. Taču, ja tavās interesēs nav ieņemt līderpozīcijas, tad nebūtu jāvaino citi, kuriem tas ir svarīgi. Partnerattiecībās tu ieņem «vecākā» lomu. Veiksmes gadījumā mīlestība būs laimīga, bet vari arī kļūt vientuļš. Bet tev ir pretinde šīm likstām - spēja patstāvīgi pieņemt lēmumus.

Ja trūkst cipara 4

Tev nepieciešama koncentrēšanās un paškontrole. Tava vienaldzība pret nepatikšanām ir patiešām apbrīnojama, jo māki arī no tām izvairīties un apiet jebkuru pretspēku. Taču tev jāmaina uzvedības taktika. Neizvairies no likteņa izaicinājuma, cīnies.

Ja trūkst cipara 5

Tevi baida viss jaunais. Šī īpašība piemīt daudziem, bet tev - īpaši izteikti. Atceries, ka mainīt sevi, izaicināt nezināmo - tas ir brīnišķīgs pārdzīvojums, nevis «tumša stihija». Pārmērīgas alkas pēc miera ir tava vājība, atsakies no tā!

Ja trūkst cipara 6

Tu esi kaprīzs un «piekasīgs», ar grūtībām piemērojies. Tev nepatīk kontaktēties ar cilvēkiem, kas ir citādi nekā tie, ar kuriem tiecies ikdienā.
Tādēļ bieži atrunājies ar mājas rūpēm un aizņemtību skolā vai pulciņos. Bet nedari tā. Iepazīsties ar šiem nemierīgajiem, «aizdomīgajiem» svešiniekiem. Neizvairies no negaidītiem patīkamiem pārsteigumiem.

Ja trūkst cipara 7

Tu stingri ar abām kājām stāvi uz zemes. Tev piemīt racionāls prāts, labi māki slēpt savas emocijas. Labprāt aizbēdz no visiem un baudi vientulību, kuru pats esi izvēlējies. Tu izcelies ar savu kautrību, lepnību, kā arī vajadzību slēpt savu īsto «es», kas, kā tev pašam šķiet, ir viegli ievainojams. Esi uzmanīgs - pārlieku bieza čaula var traucēt augt.

Ja trūkst cipara 8

Nauda - tava lielākā problēma. Vieni pastāvīgi izjūt līdzekļu trūkumu, citi tos nesaprātīgi izšķiež. Tev ir iespēja pārvarēt to visīsākā ceļā. Atceries - šķērdētāja dzīve pie laba gala nenoved, un nauda - tas nebūt vēl nav viss šajā pasaulē. Īstā laime nav bagātībā!

Ja trūkst cipara 9

Dzīve nav bērnu spēle, un problēmu ir pietiekami daudz. Tava smagākā problēma - mīlestība. Tu neesi agresīvi noskaņots, bet - mīlēt!? Kam tas vajadzīgs? Vientulībā tu jūties brīnišķīgi. Nevienam netici. Bet tādā gadījumā - kādēļ lai citi ticētu tev? Šī dzīves pozīcija ir diezgan nedroša un bīstama. Painteresējies par līdzcilvēkiem, un varbūt tiksi atalgots...

     [+] [-]

, 2014-06-09 17:22, pirms 8 gadiem
Interesanti

     [+] [-]

, 2014-06-09 17:25, pirms 8 gadiem
Neticu. Viss ir tikai paša rokās