Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Maģiskais simbols- trīsstūris. Izdziedināšanās meditācija ar trīsstūri

Redakcija
Redakcija

Trīsstūris ir pirmais magiskais ģeometriskais simbols. Senās tautas to bieži izmantoja savos ornamentos. Piemēram, Senajā Ēģiptē, trīsstūris nozīmēja gribasspēku, augstāko apziņu un mīlestību.

Tāpat tas ir Visuma dabas trīsvienības simbols, kuru var klasificēt sekojoši:

debesis, zeme, cilvēks;

tēvs, māte, bērns;

cilvēks kā miesa, gars, dvēsele;

mistiskais cipars 3, trijnieks, pirmais no plakanajām figūrām.

Tā radās virsmas simbols. Pati virsma veidojas no trīsstūriem. Pat pabeigtības simbols- tas ir vienādmalu trīsstūris.
Senajos Austrumos trīsstūris tika uzskatīts par visa patiesā simbolu. Divi trīsstūri, kas savā starpā savenoti ar augšējām smailēm bija pagaidu cikla emblēma.

Hermeneitiskā teorija pazīst lielu skaitu trīsstūru ar dažādu skaidrojumu. Piemēram, trīsstūris, kas ar smaili vērsts uz leju, skaitās lunārs. Tas ir sievišķā sākuma, miesas, dzemdes, aukstuma un ūdens simbols.

Savukārt saules trīsstūris ir ar smailo galu uz augšu vērsts. Tas ir vīrišķais sākumus un simbolizē dzīvību, uguni, kalnus, gudrību, patiesību un garīgo pasauli.

Ja vienu trīsstūri uzlikt uz otra, izveidojas Dāvida zvaigzne, bet Indijā tas nozīmē dievu mīlestību uz visu dzīvo. Dāvida zvaigzne ir spēcīgs amulets, kā vēsta leģenda, tad tieši Dāvida zvaigzne bija attēlota uz ķēniņa Zālamana gredzena, Ar šī simbola palīdzību ķēniņš valdīja pār ļaunajiem gariem, kas bija iieslēgti vara traukā.

Aplī ievietots trīsstūris simbolizē formu pasauli, kas ietverta mūžības aplī.

Divi sakļauti trīsstūri budistu tradīcijās simbolizē trīs budas dārgumus un tīru liesmu.

Jau no kristietības sākuma trīsstūris bija Svētās Trīsvienības zīme. Piemēram, vienādmalu trīsstūris nozīmēja Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara vienlīdzību. Visbiežāk to attēloja trīs savā starpā savītu zīvju veidolā.

Katolismā Trīsvienības simbols tiek attēlots kā trīs mazi trīsstūrīši, kas ietverti lielā trīsstūrī, uz virrsotnēm uzzīmēti savā starpā nekrustojošies apļi. Apļi nozīmē trīsvienību, bet pati shēma- katra Svētās Trīsvienības tēla individualitāti, kas tajā pat laikā ir vienoti.

TRĪSSTŪRA IZMANTOŠANA VESELĪBAS UN PAŠSAJŪTAS UZLABOŠANAI

Trīsstūra attēls palīdz uzlādēties ar Visuma atveseļojošo enerģiju. Meditācija jāveic ne biežāk kā vienu reizi dienā, vēlams vienā un tajā pašā laikā.

Pirms meditācijas labi izvēdiniet telpu. Brīvi un ērtti apsēdieties, atbrīvojieties, iztaisnojiet muguru, galvu novietojiet taisni, lai tā ir it kā muguras turpinājums.. Elpojiet vienmērīgi.. Ieelpjiet caur degunu, izelpojiet caur muti. Lūpas savelciet "trubiņā". Mēles galiņu centieties turēt pie aukslējām.
Koncentrējieties uz trīsstūri (dariet to 2 minūtes) Tad aizveriet acis un turpiniet koncentrēties uz trīsstūri, tikai ar savu iekšējo redzi (dariet to 10 minūtes).

No meditācijas stāvokļa izejiet nesteidzīgi. Lēnām uz ieelpu atveriet acis, uz izelpu izdariet vispārēju ķermeņa pastiepšanos, uz nākošos ieelpu lēnām paceliet rokas virs galvas, tad lēnām izelpojiet.