Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Vēstule sargeņģelim

Redakcija
Redakcija

Brīžos, kad tevi kas skumdina, satrauc vai tu nespēj savā dzīvē ko īstenot, raksti sargeņģelim vēstuli. Neizmanto nedz rūtiņu, nedz līniju papīru, jo tas ierobežo tekstu. Raksti uz baltas lapas. Uzrunājot sargeņģeli, nosauc viņu vārdā! Raksti: Dārgo sargeņģeli X, zinu, ka tu esi kopā ar mani, ka tu mani sargā, es tev uzticos, tāpēc izsaku tev savu vēlmi (tālāk konkretizē, ko vēlies). Noteikti norādi datumu un gadu, kad šai vēlmei vajadzētu būt īstenotai, pretējā gadījumā to vari sagaidīt jau neaktuālu. Kad vēstule pabeigta, apakšā paraksti savu vārdu. Liec vēstuli aploksnē ar uzrakstu: „Manam Sargeņģelim.” Kad tas izdarīts, to sadedzini, jo šādā veidā vēstule viņam tiks nosūtīta.

Eņģeļi gaida mūsu uzdevumu, tāpēc nekautrējies lūgt arī ko mazāk nozīmīgu. Piemēram, tev jābrauc ekskursijā, nepieciešamas jaunas kurpes, bet veikalā redzētajām neadekvāti augsta cena. Raksti atkal vēstuli un lūdz sargeņģeli talkā. Raksturo kurpes, kuras esi redzējusi, un klāt mini cenu, par kādu tās būtu gatava pirkt. Vēl, protams, norādi datumu, kurā esi iecerējusi tās iegādāties. Tici vai ne, bet dienā, kad aiziesi uz veikalu, kurpes būs nocenotas.

Vēlmju vēstuli raksti augošā mēnesī vai pilnmēnesī.
Ja vēlies atbrīvoties no netikuma vai nomācošām izjūtām, vēstuli „nosūti” vecā mēnesī.
Protams, vēlmes vari sargeņģelim arī izteikt, tomēr rakstīts vārds ir stiprāks. Kāpēc? Jo rakstot koncentrējamies, kamēr domājot nereti aizvirzāmies vēl uz kādu citu jautājumu.

Ņem vērā, tiklīdz vēstule nosūtīta, par to jācenšas aizmirst. Ja katru dienu iesprindzis gaidīsi, ka konkrētajā datumā kaut kam ir jānotiek, tas var nepiepildīties. Būsi taču ievērojis – ātrāk atnāk tas, pret ko izturies viegli. Savukārt, kad vēlme materializējusies, vienmēr pasaki sargeņģelim – paldies. Ja uztversi viņu kā pašsaprotamu darboni, kam jākalpo tavā labā, nākamreiz tavas vēlmes viņš piepildīs, taču drīz vien būs jāsecina, ka tas tev nav bijis vajadzīgs.

Arī eņģeļiem patīk pasmieties par nepateicīgiem ļautiņiem.
Ļaunprātīgi eņģeļus izmantot nedrīkst! Negaidi, ka viņi pēc tava lūguma kādam skādi nodarīs. Arī tad, ja smiesies par citu nelaimēm, kļūsi mantkārīgs vai, skatoties uz kādu, augstprātīgi noteiksi: „Es gan tā nekad nedarītu!”, zini, eņģeļi tev atsūtīs situāciju, kurā secināsi, ka neesi ne ar ko labāks par aprunāto personu.

     [+] [-]

, 2014-03-19 16:22, pirms 8 gadiem
Tas darbojas! Kad piepildās tas ko vēlējos-nosūtu pateicību enģelim.