Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Dienas akmens- SERDOLIKS. Prognoze un ieteikumi 14.janvārim

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens: SERDOLIKS

Šodien jūs var pārņemt kaisle.

Kaisle tās visplašākajā nozīmē. Radošā kaisle, kais;e kaut ko mainīt, kaisle kaut ko paveikt, kaisle uzsākt, kaisle paēst, kaisle iemīlēties un kaisle atdoties kaislei.

Viss, ko darīsiet, būs ietērpts emocijās. Un jums patiks izstarot emocijas, kau gan citus cilvēkus tas var nobiedēt. Pacentieties savas emocijas apvaldīt tā, lai jūsu emociju vilnis nepiesaistītu to, kam ar jums nav nekāda sakara.

Pāru attiecības šodien var būt saspringtas.

Pat mīlošiem pāriem šodien uzskati un emocijas var būtiski atšķirties. Lielai pretimstāvēšanai var nepietikt spēka, taču sīkiem apvainojumiem gan. Aizvainojums var ieilgt, tāpēc labāk atdodieties kaislei, bet uzskatus var noregulēt vēlāk, ja tie vēl joprojām būs aktuāli.

Ja jūsu attiecībās jau sen ir plaisa, tad attiecību pārtraukšana var sniegt atvieglojumu un pavērt ceļu jaunajam. Tas var skart ne tikai personīgās attiecības, bet arī darba un profesionālās.

Šodien ir īstā diena saprast un pieņemt lēmumu. Bet samierināšanās šodien būs dedzīga un kaislīga.

Katram taps skaidra otra cilvēka nozīme viņa dzīvē, bet attiecību vērtība pieaugs. Un tas ir jaunais partnera sirdij piekļūšanas un dievišķajam tuvošanās līmenis. Ja tas ir jūsu gadījums, nosviniet šo dienu,- tās ir mīlas izplešanās. Attālināšanās tieši tāpēc ir vajadzīga, lai sajustu saplūšanu un izplešanos.

Ja jūsu dzīve ir skumja un pelēka, paņemiet rokās SERDOLIKU (vai lūkojieties kādu brīdi uz tā attēlu), paceliet to pret gaismu un lai tas kļūst par spožu ziemas dienas lāsumu. Sajūtiet dzīves garšas un enerģijas plūsmu, kas nāk no akmens.

Lielākam radošajam lidojumam veiciet visus dienas darbus kopā ar SERDOLIKU. Ar tā palīdzību vēlāk dzirdēsiet tikai labas atsauksmes par šīsdienas veikumiem.

SERDOLIKS palīdzēs nodzīvot dienu enerģētiskā pacēlumā un pret vakaru nejust nogurumu.Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva