Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Dienas akmens- AKVAMARĪNS. Prognoze un ieteikumi 12.janvārim

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Diena bagāta ar dažādām aktivitātēm, pie kam tās var būt ļoti dažādās sfērās.

Dienas akmens: AKVAMARĪNS

Esiet gatavi šodien risināt daudzus uzdevumus. Jau no paša rīta uzņemiet tempu, pusdienlaikā nedaudz atpūtieties (noteikti pasēdiet brīdi klusumā, paēdiet pusdienas vai nedaudz uzkodiet). Uz vakarpusi sīko darbiņu kļūs vairāk, dažādas negaidītas lietas parādīsies ne no kurienes, visi pēkšņi par jums atcerēsies, gribēs parunāties ar jums, palūkt palīdzību un padomu.

Šodien viegli būs pazaudēt līdzsvaru un, pateicoties lielajam skaitam cilvēku, kas griezīsies pie jums dažādu vajadzību vadīti, iegriezties kā vāveres ritenī un biežāk pielaist kļūdas darbā. Viss var saiet pilnīgā mudžeklī, tātējādi radot satraukumu. Tāpēc vērtīgi būtu šodien nospraust savas robežas un darīt tikai tik daudz, cik iespējams dienas laikā veiksmīgi izpildīt, pārējo atstājot citām reizēm..

Svētki pagājuši un dzīves rats strauji uzņem apgriezienus. Rīkojieties, katram darbiņam ņemot vērā svarīguma pakāpi. Galu galā rīt arī ir diena.

Jūs varat sajust izplatījuma un sava iekšējā stāvokļa jauninājumus, Ir vērts padomāt par komfortablu līdzsvaru. Ja pamanāt kaut ko līdzīgu pie kolēģiem, iespējams, ka ar dažiem cilvēkiem jums ir vērts izlīdzināt kopējās dzīves telpas enerģiju- tas palīdzēs labāk saprasties. To izdarīt ir iespējams, ja dienas notikumu virpulī jūs ļaujat sev apstāties, piesēst un ieklausīties savās iekšējās sajūtās.
Kontaktēšanās būs daudz, arī lūgumu netrūks. Solījumus gan dodiet uzmanīgi.

Nesoliet, ja neesat pārliecināti, ka izpildīsiet solīto. Šodien doti solījumi var nejauki atspēlēties nākotnē.

AKVAMARĪNS palīdzēs "nenoslīkt" šīsdienas emociju jūrā, nezaudēt uzmanību veicot darbus, zināt savus šīsdienas piemākumus un atlikt malā liekos darbus, kas var būt "uzkārti jums kaklā" no citu cilvēku puses.

Visās dienas informatīvajās plūsmās kopā ar AKVAMARĪNU jūs neapmaldīsieties un mācēsiet izvairīties no manipulācijām un maldiem.

AKVAMARĪNS palīdzēs izbēgt no agrresijas, kas vērsta pret jums, kā arī neļaus būt agresīvam jums pašam.

Vakarā AKVAMARĪNS, kas ielikts vannā, palīdzēs noņemt jums emocionālo spriedzi un savest kārtībā reakciju uz dienas laikā saņemto informāciju.

Lai jums auglīga šī diena!Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva