Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Dienas akmens- SMARAGDS. Prognoze un ieteikumi 10.janvārim

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- SMARAGDS

Spēcīgās dienas enerģijas iekopēs jūsu personīgajā dzīves hronikā katru jūsu rīcību.

Iztēlojaties, ka izplatījums jūs filmē ar slēpto kameru. Katru mirkli, katru kadru.... un beigās sanāk kino. Jūsu kino, kurā labot vairs neko nebūs iespējams.

Neko darīt, dzīve aicina būt atbildīgam par savām lomām. Un kā jūs šodien gribētu izskatīties savā filmā? Kādu savu tēlu jūs gribētu iemūžināt? Kādu enerģiju saglabāt vēsturei? Un kādam ir jābūt filmas sižetam, lai to vienmēr būtu interesanti skatīties? Vai tas iedvesmos arī pēc 10 vai 20 gadiem?

Parādīsim labāko un skaistāko. Šodien un mūžīgi!

Es runāju par mīlestību. Par mīlestību uz dzīvi un dzīves nodzīvošanu mīlestībā! Mīlestība ir plašs un visaptverošs jēdziens. Visus savus šīsdienas darbus veltiet mīlestībai, tad tie visi būs kā caur jums izgājis mīlestības pielikums dzīvei. Savediet kārtībā savu mīlestības "dārzu" visos aspektos. Izrādiet rūpes par tuviniekiem un radiniekiem, atbalstiet viņus gan ar labu vārdu, gan darbiem.

Arī jūsu dzīves telpai nepieciešama mīlestība, tāpēc pat mājas uzkopšanu izdaiļojiet ar pateicību un mīlestību. Jūs esat pati skaistākā roze savā izplatījumā un jums šeit jājūtas labi. Jūsu apkārtne uztur jūsu dzīvību, tāpēc piepildiet to ar mīlestību. Te, protams, jābūt vietai jums tuviem cilvēkiem, jo arī viņiem šeit jājūtas labi.

Vairojiet savu pārticību ar savu iekšējo pārpilnības un dāsnuma sajūtu.

Šodien labi rūpēties par sevi un māju, tuviniekiem un četrkājainajiem draugiem. Izdariet kaut ko noderīgu savai veselībai, imunitātes stiprināšanai un labākai fiziskajai formai. Ēdiet vienkāršu, klasisku ēdienu.

Jūsu pārslogotajai nervu sistēmai vienkārši mājas darbiņi palīdzēs atslābināties un dos atbalstu mūžīgajām vērtībām.

SMARAGDS šodien palīdzēs plānveidīgi virzīties no viena darbiņa uz otru, netērējot laiku slinkumam un tukšām pļāpām. Tāpat tas būs labs līdzeklis cīņai ar tuvojošos saaukstēšanos.
Bet izšķobītai nervu sistēmai smaragds ir vienkārši neaizstājams.
Ja vāirākas dienas nevarat izgulēties, miegs ir ar pārtraukumiem un nav iespējams atslābināties, palieciet uz nakti zem spilvena smaragdu- tas palīdzēs.Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva