Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 0


Dienas akmens- VERDITS. Prognoze un ieteikumi 9.janvārim

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un konkrētās Dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmen ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz tā attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēka iekšienē nokļūst caur acīm.

Jūsu vakardiena var būt jūtama jūsu šodienā

Dienas akmens- VERDITS

Vakardienas enerģijas var bū sajūtamas arī šodien. Tie var būt nepadarīti darbi vai neapmierinātība ar savu vakardienas rīcību. Nepatika pret vakardienas situācijām un paškritika var ietekmēt noskaņojumu un šīsdienas optimismu.

Skatoties no šodienas pozīcijas, jūs varat nesaprast savu vakardienas rīcību un lēmumus, pakļaujot asai kritikai situācijas un darbojošos cilvēkus tajās. Neapmierinātība draud sabojāt dienu. Piekasība sev pašam radīs nepārliecinātību un var ietekmēt radošo darbu un iespējamo veiksmi.

Lai tā nenotiktu, vienkārši pāršķiriet jaunu savas dzīves lappusi, piedodiet visu, kas bija, izdariet secinājumu un... augstāk galvu. Smaidiet un uz priekšu, uz jaunām uzvarām un panākumiem! Jūs gaida brīinišķīgi jauni darbi, kuri pa spēkam tikai jums. Droši pabeidziet iesākto, kas bija atstāts novārtā laika un pacietības trūkuma dēļ.

Pat, ja tie ir pagājušajā gadā iesākti darbiņi, ko aizmirsāt vai nepaspējāt padarīt gatavojoties Jaunajam gadam. Rūpīgi un pacietīgi izdariet tos līdz beigām! Varbūt nepaspējāt atpūsties un veltīt laiku sev? Tad uzdāviniet sev atpūtu šodien! Piedodiet sev savas vājības un fokusējieties uz sevi, nevis uz apkārtējiem.

Vērtīgi būs sakārtot rēķinus un svarīgus papīrus, veikt kalkulācijas... un ieviest mājās kārtību, izpakot vēl neizpakotās dāvanas, bet par uzdāvināto naudu nopirkt kaut ko efektīgu un vajadzīgu.

VERDITS palīdzēs piedot un pieņem pašam sevi, drosmīgi iesoļot jaunā dzīves nogrieznī, radīt un uzsākt jaunas lietas, kalt jaunus plānus, saņemt atbalstu visiem pirmsākumiem, atmodināt atmiņu šūnu līmenī un izmantot senču pieredzi, aktivizēt energijas plūsmas ķermenī un iegūt fizisku noturību.

Bet skaistumam VERDITS palīdzēs samazināt ēstgribu, pazeminās bada sajūtu, normalizēs asinsspiedienu un atvieglos ādas problēmas.

Sirdslietas ar VERDITU vienmēr ir veiksmīgas. Tas aicina uz izlīgumu.

Diena piepildīs kādu jūsu vēlēšanos, kas reiz tikusi izteikta un aizmirsta, iespējams, ka tā pat vairs nav aktuāla. Pasūtījāt, saņemiet! Tads tas VERDITS ir!
Noteikti atrodiet šodienā vietu humoram. visproduktīvākais humors ir humors pašam par sevi.Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva