Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:291, Did:0, useCase: 3


Katrai dienai ir savs eņģelis, kuram lūgt palīdzību

Redakcija
Redakcija

Sargenģelis ir katram no mums, pat tiem, kas viņam netic. Kaut ga dzīvot, zinot, ka kāds tevi cenšas pasargāt, ir daudz mierīgāk un vieglāk. Bet zināt, ka bez personīgā sargheņģeļa ir vēl citi enģeļi, kā, piemēram, katras nedēļas dienas eņģeļi, kuriem var lūgt palīdzību un aizbildniecību, ir vēl daudz patīkamāk.

Pirmdienas eņģelis Gabriels

Viņš ir taisnības valdnieks, kurš nes pasaulei mieru, bet cilvēkiem – labas vēstis. Remdina fiziskās un garīgās sāpes. Viņam lūdz atrast jaunas iespējas sevis pilnveidošanai, tikt galā ar šķēršļiem, izkopt sevī sievišķību. Gabriels palīdzēs nodibināt sakarus ar cilvēkiem, kas var palīdzēt mērķa sasniegšanai.
Šajā dienā ieteicams vilkt baltas drēbes un nēsāt sudraba lietas.

Otrdienas eņģelis Samuels

Saistīts ar uguns stihiju, sarkano krāsu. Palīdz pārvarēt depresiju, paaugstina pašvērtību. Pie Samuela vērsies spēka izsīkuma brīžos, kad nomāc raizes un pārpūle. Viņu lūdz par mīlestību, līdzjūtību, piedošanu. Samuels palīdz pārvarēt naidu, rast izeju no bezcerības un aizstāv pret ļaunprātību. Viņam var lūgt spēku īstenot sapņus, atbrīvoties no atkarībām.

Trešdienas eņģelis Rafaels

Saistīts ar gaisa stihiju, zaļganu gaismu. Zināšanu un dziedināšanas eņģelis. Palīdz atbrīvoties no visa, kas grauž garu, dvēseli. Viņu lūdz, lai atbrīvotos no negatīvās enerģijas, kas izraisījusi konkrētu saslimšanu – jāiztēlojas, ka zaļgans starojums piepilda slimo vietu. Rafaels harmonizē attiecības.

Ceturtdienas eņģelis Zadkiels

Šis eņģelis parādās violetā gaismā, pārstāv gudrību, drošības sajūtu. Viņa pārziņā ir spēju atraisīšana, veiksmes, ko uzskata par Dieva dāvanām. Ar tā palīdzību var atbrīvoties no plosošām atmiņām. Viņu lūdz, lai dzīvē ieplūstu prieks. Lai piekļūtu Zadkielam, jāmācās vizualizēt violeto gaismu, jādedz violetas sveces – ja tādu mājās nav, ap baltu sveci aptin violetu dziju vai lentīti.

Piektdienas eņģelis – Anaels

Viņa krāsa ir zaļa. Tas ir miera un mīlestības eņģelis. Palīdz mīlētājiem – ļauj piesaistīt īsto vīrieti, harmonizē seksuālās attiecības. Piektdienas rītā viņu vari lūgt, lai visu dienu būtu mīlestības apstarota. Palīdz piekļūt noklusētai informācijai, atrast nozaudētas lietas.

Sestdienas eņģelis – Kasiels

Vientulības un līdzsvara eņģelis, viņa krāsa ir melnā. Kasiels atbalsta mērenību, pat askētismu. Iemieso stabilitātes jēdzienu, tāpēc viņam var lūgt par nekārtību beigšanos. Saistīts ar liktenīgiem notikumiem, kas ir atbildīgi par labvēlīgu likteņa ievirzi. Ļauj atbrīvoties no negatīvām domām.

Svētdienas eņģelis Mihails

Viņa rokās ir Debesu valstības atslēgas, viņa krāsa ir debeszila. Grēku nožēlošanas un piedošanas eņģelis. Viņš sniedz drosmi, dod spēku cīnīties par mērķi, dāvā izturību. Aizsargā pret garīgiem un fiziskiem apdraudējumiem, avārijām, zādzībām. Palīdz cilvēkiem, kas sirgst ar asinsrites slimībām.

     [+] [-]

, 2016-12-16 11:38, pirms 6 gadiem
<a href="http://www.cityfinances.lv/">Cityfinances </a> Paātrini biznesa izaugsmi jau tagad!

     [+] [-]

, 2016-12-16 11:38, pirms 6 gadiem
Sorry,

Aizdevums Jūsu biznesa izaugsmei, sākot no EUR 30 000 līdz EUR 200 000 Cityfinances palīdzes piesaistīt naudu! Finansējuma piesaiste un Aizdevums Uzņēmumam |...