Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 1. jūnijs – Biruta, Mairita, Bernedīne

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Biruta, Mairita, Bernedīne. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Biruta

Biruta ir jautra, dzīvespriecīga, līdzsvarota un ļoti dvēseliska būtne. Viņai nepatīk ne konflikti, ne strīdi un viņa nekad nerīko histērijas. Ir jūtīga, labsirdīga, izpalīdzīga un miermīlīga. Apveltīta ar radošiem talantiem, labu iztēli un intuīciju. Visu pieradusi sasniegt pati saviem spēkiem, kuru viņai nekad netrūkst. Ar savu milzīgo enerģiju Biruta var panākt praktiski jebko. Turklāt birutai piemīt spēja uzreiz noteikt, kuram cilvēkam drīkst uzticēties, bet kuram labāk nē.

Birutai likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Mairita

Mairita ir iekšēji ļoti spēcīga personība, kas dzīvē visvairāk tiecas pēc skaistuma, harmonijas un mīlestības. Kaut gan arī personiskā izaugsme un iespēja izpausties Mairitai nav mazsvarīga. Viņa ir laba diplomāte, tāpēc spējīga daudz ko nokārtot un sarunāt tā, kā vajadzīgs tieši viņai. Apveltīta ar smalku garīgumu, radošumu un labu intuīciju. Miermīlīga un labsirdīga. Arī drosmīga. Nebaidās no šķēršļiem, pārvarot tos ar salīdzinošu vieglumu. Orientēta uz ģimeni un ģimenes labklājību.

Mairitai likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu īpašā misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.

Bernedīne

Bernedīne ir stabila, pastāvīga, garīgi noturīga un dvēseliski romantiska būtne, kas tiecas pēc finansiāla nodrošinājuma un stabilitātes. Viņai piemīt īstas caursišanas spējas, pateicoties kurām Bernedīne daudz ko spēj dzīvē sasniegt Viņai ir svarīgi būt pamanītai un novērtētai. Bernedīne ir drosmīga, nebaidās riskēt un mēģināt ko jaunu. Viņas enerģija un azarts bieži vien iedvesmo citus cilvēkus, bet labā gaume un neparastās idejas raisa apbrīnu un cieņu.

Bernadīnei likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.