Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 31. maijs – Alīda, Jūsma

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Alīda, Jūsma. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Alīda

Alīda ir iekšēji līdzsvarota, uzticama, labsirdīga un miermīlīga personība, kas apveltīta ar smalku skaistuma izpratni, jūtīgu uztveri un artistismu. Viņai piemīt milzu darba spējas, izturība un darba mīlestība. Visu, ko Alīda dara, viņa veic metodiski, saplānoti, ar sirds mīlestību un milzu atdevi. Nemēdz čīkstēt un sūdzēties. Ir spītīga un neatlaidīga, tāpēc parasti savā izvēlētajā darba sfērā kļūst gana ievērojama un pamanīta. Ar apkārtējiem draudzīga un vienmēr gatava palīdzēt. Orientēta uz ģimeni.

Alīdai likteņa (vārda) skaitlis ir 22

Jūsu misija ir iedzīvināt sapņus, realizēt plānus un projektus, kas nes labumu cilvēcei.
Jūsu uzdevums- ieviest plānus dzīvē, strādājot praktiskajā materiālās pasaules sfērā un pamatojoties uz garīguma principiem.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izpaust savu darbīgumu un kompetenci, stāvot stingri uz zemes un paliekot uzticams savai dabai, kas liek nekad nepadoties.
Pat, ja esat spītīgs un nespējat samierināties ar citu kļūdām, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts kļūt par varenu meistaru, paužot garīguma likumus materiālajā pasaulē.

Jūsma

Jūsma ir labsirdīga, nedaudz kautrīga, taču sabiedriska un draudzīga. Daba viņai dāvājusi labu intuīciju, diplomāta spējas, prasmi pielāgoties visdažādākajām dzīves situācijām un saprasties ar cilvēkiem, kā arī bieži vien kļūt par starpnieku strīdīgos gadījumos. Jūsma labprāt izrāda rūpes par citiem, taču vēlas, lai arī par viņu kāds parūpētos, vai vismaz cienītu un mīlētu. Savā ziņā viņa ir ideāliste un lielās pasaules taisnības meklētāja, taču Jūsmai svarīga arī materiālā labklājība, garīgais un fiziskais komforts.

Jūsmai likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu īpašā misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.