Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 27. maijs – Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Dzidra

Dzidra ir iekšēji ļoti līdzsvarota un stipra personīga, kas spēj izturēt pat lielas dzīves vētras un pārbaudījumus. Orientēta uz ģimeni un vienmēr gatava palīdzēt. Pirms kaut ko uzsākt, visu labi apsver un pārdomā. Neskrien ar pieri sienā, ir prātīga, taču mērķtiecīga. Savu iekšējo pasauli no svešiem slēpj un uz āru nerāda. Viņai piemīt ļoti attīstīta intuīcija un bieži vien spējas saredzēt un sajust smalko vibrāciju pasauli. Piemuļķot vai piemānīt Dzidru nav viegli- viņa jūt cilvēkus un viņu nodomus. Ir drosmīga, neatlaidīga un uz aktīvu rīcību tendēta.

Dzidrai likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedagoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīgs, kritisks un saspringts, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.

Dzidris

Dzidris ir cilvēks ar savu personīgo pasaules redzējumu. Viņš nekad nekam un nevienam netic uz vārda, vienmēr visu pārbauda, ikkatrai jomai pieslēdzot savu veselo saprātu un intuīciju. Ir patstāvīgs, drosmīgs, līdzjūtīgs, ar līdera dotībām un labu iztēli apveltīts. Augstu godā ģimenes vērtības un, lai arī to uz āru nerāda, tomēr ir gana romantisks. Tas gan netraucē viņam būt labam vadītājam un oragnizatoram, kur lieliski noder Dzidra darba mīlestība, metodiskums, izturība un prasme pareizi sadalīt resursus..

Dzidrim likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu īpašā misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Gunita

Gunita ir gudra, draudzīga, augstsirdīga un iekšēji stipra personība, kas apveltīta ar aktīvu iztēli un tieksmi pēc garīgām vērtībām. Lai arī viņai nepiemīt zibenīga reakcija, tomēr ar savu nebeidzamo entuziasmu Gunita prot pārliecināt un iedvesmot citus. Viņa ir jautra, asprātīga, labsirdīga un optimisma pilna. Gunitai ir laba intuīcija, turklāt viņai nekad netrūkst ideju un izdomas. Viņa ir apķērīga, atbildīga, drosmīga un uzmanīga arī pret sīkākajām detaļām, kas dzīvē palīdz ne tikai tālāk tikt, bet arī iemantot apkārtējo cilvēku cieņu.

Gunitai likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Loreta

Loreta ir draudzīga, sievišķīga, sabiedriska, taktiska, labsirdīga un patiesa. Arī jūtīga un nedaudz kautrīga. Viņai piemīt diplomāta spējas, prasme pārliecināt un nomierināt. Loreta lieliski tiek galā ar dažādām strīdīgām situācijām, ir garīgais līderis un iedvemotājs. Daba viņai dāvājusi labu intuīciju, radošās spējas un smalku dvēseli, kas saprot skaistumu un var iedziļināties dzīves noslēpumos, kuri citiem nav pa spēkam. Turklāt viņa nebaidās no grūtībām, tic saviem spēkiem un nemēdz atlikt uz rītdienu to, ko var izdarīt šodien.

Loretai likteņa (vārda) skaitlis ir 2

Jūsu īpašā misija ir radīt harmoniju.
Jūsu uzdevums- meklēt līdzsvaru, tiekties pēc sadarbības un būt pacietīgam komandas spēlētājam, attīstot pleca sajūtu.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā varat iemācīties labestību un emocionālu uztveri, vienlaikus pielāgojoties un pārliecinoties, ka esat uz pareizā ceļa. Pat, ja esat pasīvs vai neizlēmīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts radīt mieru un sēt miera sēklu citos.