Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 28. maijs – Vilhelms, Vilis

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Vilhelms, Vilis. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Vilhelms

Vilhelms ir radoša personība un jebkurai situācijai pieiet radoši. Viņš ir komunikabls, mīl dzīvi un izjūt spēcīgu saikni ar dabu. Nebaidās uzņemties atbildību, ir drosmīgs, izlēmīgs un pārliecināts par saviem spēkiem. Apveltīts ar artistismu un smalku skaistuma izpratni. Tiecas pēc sasniegumiem un izaugsmes. Savu dzīvi labprāt organizē pats, nevis uztic to darīt citiem. Ir jūtīgs pret kritiku un nopēlumiem. Savās zināšanās labprāt dalās ar tiem, kas to vēlas. Labprāt rūpējas par tiem, ko mīl. Mēdz ietiepties un uzspiest savu gribu.

Vilhelmam likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Vilis

Vilis ir pacietīgs, labsirdīgs, komunikabls, uzticīgs un miermīlīgs. Viņam piemīt diplomāta spējas, prasme atrisināt vissarežģītākās situācijas un raisīt cilvēkos mieru. Prot pielāgoties apstākļiem un cilvēkiem. Apveltīts ar mākslinieciskiem talantiem, radošumu un labu intuīciju, tomēr uz daudzām lietām dzīvē raugās no praktiskā viedokļa. Tiecas pēc materiālās labklājības un apkārtējo pozitīva novērtējuma. Augstu vērtē savu ģimeni un tās dēļ gatavs uz visu.

Vilim likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedagoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīgs, kritisks un saspringts, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.