Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 26. maijs – Eduards, Edvards, Edvarts, Varis

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Eduards, Edvards, Edvarts, Varis. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Eduards

Eduardam ir spēcīgs temperaments un vesela virkne pozitīvu īpašību, kuru dēļ viņam ir samērā viegli realizēt savus sapņus un ieceres. Jebkurai situācijai viņš pieiet radoši, ir enerģisks un aktīvs. Turklāt Eduards nebaidās ne no šķēršļiem, ne grūtībām, uztverot tos kā dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Svarīgas lietas un darbus viņš mēdz labi apdomāt, taču nebūtiskiem sīkumiem laiku lieki netērē. Orientēts uz ģimeni, apveltīts ar labu intuīciju, vienmēr gatavs sniegt palīdzīgu roku.

Eduardam likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.

Edvards

Edvards ir iekšēji stiprs, izlēmīgs un spējīgs pieņemt atbildīgus lēmumus. Viņš nekad nemokās ar iekšējām pretrunām un nemēdz šaubīties. Lēmumus pieņem ātri un ir pārliecināts par to, ko dara. Edvardam piemīt laba iztēle, mākslinieciska gaume, radošie talanti un vārda māksla. Viņš mīl dzīvi, ir jautrs un optimistiski noskaņots. Tendēts uz pašizteikšanos, ideju apmaiņu, rīcību un panākumu sasniegšanu. Drosmīgs un vajadzības gadījumā spējīgs uz risku. Augstu vērtē ģimeni.

Edvardam likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Edvarts

Edvarts ir sevī nolēgts, taču komunikabls un koncentrēts uz mērķu sasniegšanu. Pirms kaut ko uzsākt, viņam patīk visu izanalizēt, apsvērt un izdarīt secinājumus. Viņš ir ļoti vērīgs un nekad nepalaidīs garām nepamanītu pat sīkāko detaļu. Uz dzīvi raugās filozofiski, savos uzskatos ir nelokāms un citu ietekmei nepakļaujas. Ļoti mērķtiecīgs un neatlaidīgs. Bieži vien cilvēks ar zelta rokām un izgudrotāja spējām. Alkst pēc garīga un fiziska komforta. Mīl neatkarību un nebaidās no vientulības.

Edvartam likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu īpašā misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Varis

Varis ir ļoti stabila un līdzsvarota personība. Viņš ir kārtīgs, miermīlīgs, labsirdīgs, harmonisks un apkārtējiem patīkams cilvēks, kurš dzīvei prot piešķirt īpašu vērtību un skaistumu. Pastāvīgs savās jūtās un izpausmēs. Apveltīts ar mākslinieciskiem talantiem, artistisks, jūtīgs un radošs. Turklāt absolūti nesavtīgs. Viņam svarīgas ģimeniskās vērtības, saikne ar dabu un skaistums tā vispārākajā nozīmē. Varim ir augstu attīstīta pienākuma apziņa. Viņš ir komunikabls un tendēts uz nākotni.

Varim likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.