Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 25. maijs – Anšlavs, Junora

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Anšlavs, Junora. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Anšlavs

Anšlavs ir komunikabls, godīgs, izveicīgs, drosmīgs un vīrišķīgs. Apveltīts ar analītisku prātu, labu gaumi un humora izjūtu. Spējīgs saprast cilvēku no pusvārda un novērtēt situāciju no viena skata vai čuksta. Prot aizstāvēt savas intereses gudri un sasniegt vēlamo bez lieka trokšņa. Nemīl tērēt savu dzīvi pa tukšo, ir radošs un uz nākotni tendēts. Tiecas pēc materiālās labklājības, garīga un fiziska komforta.

Anšlavam likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Junora

Junora ir gudra, līdzcietīga, iekšēji spēcīga personība, kas tiecas pēc taisnības, vispārējas līdztiesības un brālības. Viņa vienlaikus spēj upurēt sevi kādas idejas iedvesmota, kā arī būt nelokāma un pieņemt stingrus un negrozāmus lēmumus augstāku ideālu vārdā. Spējīga uz īstu mīlestību un patiesām jūtām. Strādīga un godprātīga. Labi izprot lietas būtību, prot iedziļināties sīkumos, kā arī rīkoties ar finansēm un citiem resursiem. Ir drosmīga, pašpārliecināta un tendēta uz aktīvu rīcību. Augstu vērtē ģimeni un ievēro morāles principus.

Junorai likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.