Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 5. februāris – Agate, Selga, Silga, Sinilga

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Agate, Selga, Silga, Sinilga. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Agate

Agate ir atvērta pasaulei, vērīga, ar loģisku domāšanu apveltīta un raksturā stingra. Viņai nepatīk raudāt un sūdzēties par savām problēmām. Tiecas pēc brīvības un neatkarības. Agate ir temperamentīga, emocionāla un vienlaikus līdzsvarota. Sarežģītās situācijās trūkst izlēmības. Ārkārtīgi mīl savu māju un visu, kas ar to saistīts. Viņa ir radoša un labprāt to izmanto savā ikdienā. Patīk pārmaiņas, pārkārtošanas un visdažādākās pārvērtības.

Agatei likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgi vai neapmierināti, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.

Selga

Selgai ir laba gaume un spēja izprast lietas būtību. Viņa ir miermīlīga, dziļdomīga un apveltīta ar mākslinieciskiem talantiem. Strādīga, centīga un taisnīga, Selga vienmēr cenšas visu izdarīt pēc labākās sirdsapziņas. Viņa ilgojas pēc dvēseliskām attiecībām, komforta un mierīgas dzīves, kurā valda mīlestība un sapratne. Meklē līdzīgi domājošus cilvēkus, kuriem varētu būt par līderi un iedvesmas avotu.

Selgai likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Silga

Silga ir gudra, līdzsvarota un izlēmīga personība, kas tiecas pēc dzīves virsotnēm un bieži vien arī sasniedz tās. Dzīvi uztver kā cīņu, kurā viss jāsasniedz ar savu prātu un uzņēmību. Viņa nebaidās no grūtībām un ar labpatiku pārvar ikvienu šķērsli. It visā cenšas būt labākā. Ir dzīvespriecīga un optimisma pilna. Viņa ir par sevi pārliecināta un nešaubīgi tic saviem spēkiem un spējām.

Silgai likteņa (vārda) skaitlis ir 11

Jūsu īpašā misija- iedvesmot un virzīt augšup.
Jūsu uzdevums- dzīvot pienācīgu dzīvi, pieņemt savu likteni, saprotot, ka jūsu radošie un intuitīvie talanti domāti cilvēces labumam. Jūsu uzdevums ir reformēt, attīstīt un transformēt citu dzīves.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kurā iemācīsieties pielietot savu pedaoga talantu un cienīgi uztvert problēmas, pat ja tas nav vienkārši. Atrodoties uzmanības centrā, jūs saņemat iespēju piepildīt savu likteni.
Pat ja esat nepacietīga, kritiska un saspringta, jūs tik un tā piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimusi.

Sinilga

Sinilga ir komunikabla, draudzīga, dāsna, cēlsirdīga un atvērta cilvēkiem. Viņa nekad nevienam neatsaka savu palīdzību, ir līdzjūtīga un saprotoša. Apveltīta ar radošu talantu, Sinilga cenšas to izmantot citu cilvēku labā, padarot dzīvi skaistāku un patīkamāku. Labprāt bauda komfortu, ir jutekliska un romantiska. Viņa tic cilvēkiem un labajam, tāpēc Sinilgu viegli sāpināt.

Sinilgai likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešama vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.