Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 2. maijs – Zigmunds, Sigmunds, Sigismunds

Redakcija
Redakcija

Vārdu skaidrojums. 2. maijs – Zigmunds, Sigmunds, Sigismunds
Foto: Ilze Reiha


Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Zigmunds, Sigmunds, Sigismunds. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Zigmunds

Zigmunds ir zinātkārs, atjautīgs, ar asu prātu un labu intuīciju apveltīts cilvēks, kam Dieviņš dāvājis arī radošos talantus. Viņam piemīt bagāta iztēle un tieksme garīgi pilnveidoties. Zigmunds ir patstāvīgs, izlēmīgs un strādīgs. Arī spītīgs, principiāls un samērā taupīgs. Apveltīts ar humora izjūtu, taču necieš, ja joki adresēti viņa personībai. Konfliktus necieš, bet ar godu prot izkļūt no jebkuras situācijas. Viņam nav nepārvaramu šķēršļu vai neatrisināmu jautājumu. Ar saviem sasniegumiem neplātās.

Zigmundam likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu īpašā misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.

Sigmunds

Sigmunds ir gudrs, talantīgs, līdzsvarots, miermīlīgs un līdzjūtīgs cilvēks, kas mēdz būt arī kaprīzs un valdonīgs. Katrā gadījumā, viņam labāk patīk, ja viss notiek pēc viņa prāta. Sigmundam vienlīdz svarīga kā materiālā, tā garīgā labklājība. viņš nemēdz atkāpties no saviem principiem, ir pārliecināts par savu spēku, vērīgs un darbīgs. Pirms kaut ko darīt, visu labi apdomā un izanalizē. Savu mērķi sasniedz, neskatoties ne uz ko.

Sigmundam likteņa (vārda) skaitlis ir 7

Jūsu īpašā misija ir analizēt un atrast būtību
Jūsu uzdevums- dziļi rakt un pārdomāt visu, ar ko sastopaties, liekot lietā savu pētnieka talantu un centienus pēc pilnības un iekšējās gudrības.
Jūsu iespēju sfēra- tā, kur pratīsiet izmantot savu vērību, būt saprotošs un domīgs. Pat, ja esat ciniķis vai skeptiķis, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimis, lai mācītu pasauli. Mācieties pats un māciet savas gudrības citiem.

Sigismunds

Sigismunds ir drosmīgs, neatkarīgs, izlēmīgs un mērķtiecīgs cilvēks. Labprāt uzņemas vadību, ir iniciators un iedvesmotājs. Uz visu raugās no praktiskā viedokļa, tomēr sevī slēpj gana romantisku un jūtīgu dvēseli, kuru atklāj tikai pašiem tuvākajiem cilvēkiem. Augstu vērtē un tur godā savu ģimeni, tomēr necieš, ja kāds jaucas viņa darīšanās. Tiecas pēc garīgas un materiālas labklājības. Ir apveltīts ar bagātu iztēli, spēj just līdzi citu pārdzīvojumiem un sāpēm.

Sigismundam likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.