Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 1.maijs – Ziedonis

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Ziedonis. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Ziedonis

Ziedonis ir miermīlīgs, labsirdīgs, jūtīgs, taču iekšēji stiprs. Mīl visu, kas ir harmonijā. Spējīgs uz dziļām jūtām, radošs un tendēts uz skaistā vairošanu pasaulē un savā apkārtnē. Cenšas pasargāt savu dvēseli no ārpasaules ietekmes. Reizēm arī pats mēdz slēpties, lai pabūtu vienatnē ar sevi un savām domām. Apveltīts ar labu intuīciju un iztēli. Ir gana romantisks, līdzjūtīgs un izpalīdzīgs. Citos augstu vērtē veselo saprātu.

Ziedonim likteņa (vārda) skaitlis ir 6

Jūsu īpašā misija ir kalpošana.
Jūsu uzdevums- atbalstīt ģimeni un mīlēt savus tuviniekus, pastāvīgi trenējot savu mīlestību skaistumā pret sabiedrību, lai radītu apkārtējās dzīves harmoniju.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt augstsirdību un radīt komfortu citiem. Pat, ja esat atkarīgs no citiem vai jums ir nosliece mocīt sevi, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai rūpētos un būtu dzīves rota. Uzturiet savu mīlas liesmu vienmērīgu.
Jums paredzēts būt iedvesmojošam līderim. Atbilstiet dzīves garīgajām prasībām un esiet līderis, kam arī esat dzimis.