Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Tava vārda skaidrojums un ietekme uz likteni. 23. janvāris – Grieta, Rebeka, Strauta

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Grieta, Rebeka, Strauta. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Grieta

Grieta ir gudra, nosvērta, ar neatlaidību un lielām darbaspējām apveltīta būtne, kas neapturami virzās uz savu mērķi. Prot plānot un organizēt. Viņa reizē ir spītīga un atsaucīga, prasīga un saprotoša, niķīga un laipna. Ārēji it kā mierīga, taču iekšēji trauksmaina un nemiera pilna. Viņu vienlīdz kaismīgi vilina kā plašumi un piedzīvojumi, tā mierīga mājas dzīve un ģimenes idille.

Grietai likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīga vai neapmierināta, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.

Rebeka

Rebeka ir īsts cīnītājs. Viņa neapstājas grūtību priekšā un nepamet iesākto. Ja arī riskē, tad pārdomāti. Pat pārvarot šķēršļus, nepārkāpj savus principus. Ir nepiekāpīga, uzstājīga, stingra un valdonīga. Tomēr sirds Rebekai nav ļauna. Viņa neatsaka palīdzību tiem, kam tā tā tiešām nepieciešama, ir līdzjūtīga citu sāpēs un nedienās. Dziļi sirdī ilgojas pēc mīļuma un dvēseliska siltuma. Neaizmirst pāridarījumus. Reizēm mēdz būt grūtsirdīga.

Rebekai likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešama vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Strauta

Strauta ir īsts nemiera gars. Kustīga, azartiska un avantūristiska. Viņai patīk risks un piedzīvojumi. Labprāt uzņemas iniciatīvu, ir atbildīga un drosmīga. Arī viltīga, tāpēc savus patiesos nodomus citiem neizpauž. Strauta traucas caur dzīvi bez atelpas un apstājas. Viņa labprāt atodas sabiedrībā, ir radoša un dzīvības pilna. Neskatoties uz viņas arējo dzirkstošumu, iekšēji Strauta ir nosvērta, gudra un prot novērtēt cilvēkus un situācijas.

Strautai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam- attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties savam liktens gultnē. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tādi un māciet citiem būt tādiem.