Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 3


Tava vārda skaidrojums un ietekme uz likteni. 19. janvāris – Andulis, Alnis

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums dzimšanas brīdī, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Andulis un Alnis. Noskaidrosim šo vārdu likteņa skaitļus un to nozīmi.

Andulis

Ārēji Andulis šķiet miermīlīgs un nosvērts, taču iekšā vārās īsts vulkāns, kas no apkārtējiem tiek rūpīgi un veiksmīgi slēpts. Patiesībā Andulis ir viltīgs, izmanīgs un nekad nevienam neizpauž savus patiesos nodomus. Viņš gūst uzvaras caur labi slēptiem, bet pārliecinošiem meliem un viltu. Tas gan netiek darīts ļaunos nolūkos, bet tikai lai iegūtu to, kas, kā uzskata pats Andulis, viņam dzīvē pienākas. Bezgala dāsns un pretimnākošs pret tiem, ko patiesi mīl un ciena.

Aindulim likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpigs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai pašizteiktos. Esiet atklāts, pozitīvs un drosmīgs. Izsakieties atklāti.

Alnis

Alnis ir kārtīgs, rūpīgs, praktiskas dabas cilvēks, kuram rūp arī apkārtējo pašsajūta. Viņš ar sirdi un dvēseli pieķeras savam darbam vai hobijam, ir nosvērts un pieklājīgs. Augstu vērtē stabilitāti un tradīcijas. Uz viņu var paļauties, viņam var uzticēties un vajadzības gadījumā lūgt palīdzību. Alnis ir cilvēks, kas nekad savējiem neatteiks. Nicina meļus un viltvāržus. Mīl stabilas vērtības, komfortu un sievietes.

Alnim likteņa (vārda) skaitlis ir 4

Jūsu misija ir radīt kaut ko, kam ir ilglaicīga vērtība.
Jūsu uzdevums- būt praktiskam un cītīgi strādāt, uzturot kārtību un pārliecību par to, ka drošība ir garantēta.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties radīt tradicionālas vērtības, palikt nelokāms un saglabāt stabilitāti. Pat, ja esat spītīgs un aizdomu pilns, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai vadītu un organizētu. Veidojiet balstu, lieciet pamatus un būvējiet uz tiem.