Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 16. jūnijs – Justīne, Juta

Redakcija
Redakcija

Vārdu skaidrojums. 16. jūnijs – Justīne, Juta
Foto: Iveta Apškrūma


Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Justīne, Juta. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Justīne

Justīne ir neparasta būtne, kas neprot mierīgi stāvēt un gaidīt, kad kāds laimi viņai pienesīs uz paplātes. Viņa visu dara pati un cīnās, lai sasniegtu to, pēc kā kāro. Viņa ir nemiera gars, kas meklē, mainās un veidojas līdzi laikam un notikumiem. Sirdī labsirdīga, miermīlīga, jūtīga un draudzīga. Ļoti sabiedriska un komunikabla. Justīne mīl pārmaiņas un tiecas pēc materiālās labklājības. Ir apveltīta ar labu intuīciju un radošiem talantiem.

Justīnei likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu īpašā misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.

Juta

Juta ir neordināra un mērķtiecīga personība, kas vienmēr tiecas pēc taisnības, tic ideāliem un labajam. Viņa ir drosmīga, neatkarīga un spējīga patstāvīgi pieņemt pat sarežģītus un grūtus lēmumus. Dzīvē nemeklē vieglākos ceļus, ir aktīva un darboties griboša. Justīnei ir laba intuīcija un organizatora talanti. Viņas idejas un pieeja dažādu situāciju risināšanai vienmēr ir radoša un izdomas bagāta.

Jutai likteņa (vārda) skaitlis ir 1

Jūsu īpašā misija ir garīgi augt un kļūt par līderi.
Jūsu uzdevums- būt neatkarīgam un drosmīgam, uzņemties iniciatīvu, saglabāt savdabību, novatorismu un būt atbildīgam - attīstot pašapziņu, gribu un izlēmību, bet nesteidzieties pieņemt sirdij svarīgus lēmumus - tam vēl laiks nav pienācis!
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā var iemācīties patstāvīgu izlēmību, darbību un individuālu pieeju . Jaunas idejas, jaunas lietas un unikāla aktivitāte paver jums milzīgas iespējas virzīties pretī savam liktenim. Pat, ja pārāk neuzticaties citiem vai paliekat ēnā, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jūs esat dzimuši, lai būtu līderi. Esiet tāds un māciet citiem būt tādiem.