Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 5. jūnijs – Igors, Margots, Ingvars

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Igors, Margots, Ingvars. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Igors

Igors ir samērā sarežģīta personība, kas daudzās lietās tiecas pēc ideāla un pilnības. Mīl pasapņot un izbaudīt romantiskus brīžus. Pa dzīvi soļo, neatskatoties pagātnē un savus mērķus sasniedz neskatoties ne uz ko. Ir apņēmības pilns, zinātkārs, pāspārliecināts un pārmaiņas mīlošs cilvēks, kas nekad nepadodas. Labi iztiek bez intuīcijas, jo paļaujas tikai uz veselo saprātu. Necieš vājus cilvēkus.

Igoram likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu īpašā misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.

Margots

Margots ir entuziasma pilns, draudzīgs, enerģisks un vienmēr optimistiski noskaņots cilvēks ar labu gaumi un tieksmi pēc zināšanām. Viņš ir asprātīgs, daudzpusīgs un labprāt radoši izpaužas. Nemēdz ilgi šaubīties, ir pārliecināts par sevi un savās izpausmēs spējīgs ieienteresēt arī citus. Apveltīts ar labu intuīciju, prasmīgs resursu sadalē un cilvēku izpratnē. Spējīgs uz dziļām jūtām.

Margotam likteņa (vārda) skaitlis ir 3

Jūsu īpašā misija ir uzlādēt ar enerģiju un iedvesmot.
Jūsu uzdevums- iedvesmot citus ar savu optimismu un entuziasmu, izmantojot radošo dzirksti un izplatot ap sevi prieku.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izrādīt savas emocijas caur vārdu, būt asprātīgs un bezrūpīgs. Pat, ja esat kritisks vai grūtsirdīgs, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēts pašizteikties. Esiet drosmīgs, pozitīvs un nebaidieties teikt, ko domājat.

Ingvars

Ingvars ir komunikabls un radošs cilvēks, kas tendēts uz nākotni. Viņš ir labsirdīgs, jūtīgs un miermīlīgs. Nekad pirmais neuzsāk konfliktu un nav kašķīgs. Nebaidās no darba, taču rutīnu necieš. Ir apveltīts ar analītisku prātu, drosmīgs un godprātīgs. Ingvaram svarīga ir ģimene, mājīgums un ģimenes siltums. Viņš augstu vērtē harmoniskas attiecības, ir pietiekami romantisks un uzticīgs.

Ingvaram likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.