Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:418, Did:0, useCase: 0


Vārdu skaidrojums. 4. jūnijs – Elfrīda, Sintija, Sindija

Redakcija
Redakcija

Kā apgalvo numerologi, vārds, kas dots mums piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi. Tajā esošais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas ir viens no pieciem nozīmīgākajiem katra cilvēka dzīves kartes skaitļiem. Tas parāda mūsu lielāko dzīves mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Šodien vārda dienu svin Elfrīda, Sintija, Sindija. Noskaidrosim šo vārdu nozīmi un likteņa skaitļus.

Elfrīda

Elfrīda ir drosmīga, pašpārliecināta, labsirdīga, izveicīga un tālredzīga būtne, kas labprāt atrodas uzmanības centrā. Viņa vienmēr zina, kas darāms un ātri iekaro autoritāti. Uz viņu vienmēr var paļauties un viņai var uzticēties. Elfrīda labi tiek galā ar organizatoriskiem pienākumiem, prot paredzēt notikumus un cilvēku rīcību. Viņa ir vērīga, ziņkārīga un, ja uz to spiež apstākļi, arī prasīga un uzstājīga. Turklāt Elfrīdai ir oriģināls prāts, kas citus bieži vien pārsteidz ar neparastām, bet dzīvotspējīgām idejām.

Elfrīdai likteņa (vārda) skaitlis ir 8

Jūsu īpašā misija- izveidot sevi pašu.
Jūsu uzdevums- sasniegt izvirzītos mērķus un gūt sekmes, izmantojot savas prasmes biznesā un vadīšanā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā pratīsiet izteikt pati sevi, parādīt savu spēku un vērību. Pat, ja esat valdonīgs un ass, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta materiālā veiksme. Sasniedziet to, esot pārliecināts līderis, par kādu arī esat dzimis.

Sintija

Sintija ir par sevi pārliecināta, lepna, labsirdīga, jūtīga un iekšēji ļoti stipra personība. Viņa nebaidās ne no grūtībām un šķēršļiem, ne konfliktsituācijām un strīdiem. Mēdz būt kaprīza un valdonīga. Vienmēr un visā Sintijai patīk būt noteicējai un līderei. Viņa ir apveltīta ar labu gaumi, intuīciju un radošiem talantiem. Dzīvē tiecas pēc stabilitātes, materiālas labklājības, kā arī apkārtējo cilvēku pozitīva novērtējuma, cieņas un mīlestības.

Sintijai likteņa (vārda) skaitlis ir 9

Jūsu īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko.
Jūsu uzdevums- tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties transformēt, pārveidot, dziedināt un būt piedodoši. Tikai tas jums ļaus virzīties uz priekšu. Pat, ja esat neciešams vai pārāk uzticaties cilvēkiem, jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēti plaši apvāršņi. Sasniedziet tos, palīdzot citiem.

Sindija

Sindija ir ļoti dzīvīga, kustīga, mērķtiecīga un daudzpusīga. Viņa labprāt izmēģina kaut ko jaunu, ir radoša, ar romantisku dvēseli un smalku garīgumu apveltīta būtne, kas mīl pārmaiņas un brīvību. Labprāt pavada laiku kopā ar draugiem un domubiedriem, ir labsirdīga un izpalīdzīga. No darba nevairās, taču necieš rutīnu. Daudz ko dzīvē sasniedz, paļaujoties uz savu intuīciju un "sesto prātu". Vēlas dzīvot pārticībā, būt pamanīta, novērtēta, mīlēta un atzīta.

Sindijai likteņa (vārda) skaitlis ir 5

Jūsu īpašā misija ir pielāgoties, mainīties un garīgi augt.
Jūsu uzdevums- izmantot brīvību un sekot visur savai zinātkārei, lai kur tā jūs aizvestu, izmantojot visas savas iespējas un pievilcību, turklāt vienmēr esot kustībā.
Jūsu iespēju sfēra- jebkura, kurā iemācīsieties izmantot savu radošumu un saglabāt gara brīvību. Pat, ja esat nemierīgs vai neapmierināts, tādējādi jūs piepildāt savu likteni.
Jums paredzēta brīvība un atbrīvošana. Dodieties uz priekšu un sagaidiet pārmaiņas.