Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:278, Did:0, useCase: 0


Fen šui vientuļām sievietēm

Jūs bezcerīgi sērfojat pa interneta iepazīšanās lapām, skraidāt pie psihologiem, apmeklējat visus iespējamos tusiņus un klubus, bet rezultāts tam visam- nulle. Vīrieša jūsu dzīvē kā nav bijis, tā arī nav! Iespējams, ka pie šī fakta vainīgs ir... jūsu mājas vai dzīvokļa iekārtojums. Vismaz fen šui speciālisti apgalvo, ka tā var būt.

Lai jūsu personīgā dzīve būtu harmoniska, līdzsvarā jābūt iņ (sievišķajai) un jaņ (vīrišķajai) enerģijai.
Varētu likties, ka lai piesaistītu jūsu mājai enerģiju, vajadzētu to padarīt vairāk "vīrišķīgu". Taču tik vienkārši tas vis nav.

Vīrieši var mest līkumu tādai sievietei, kas pārpildījusi savu māju ar "vīrišķajiem" atribūtiem. Pie tādiem pieder stingri klasiskas formas mēbeles, spoži apgaismes objekti, dažāda veida elektroaparatūra, instrumenti, redzamā vietā nolikti džinsi un krosenes...
Iegaumējiet, ka lielākajai daļai vīriešu tomēr patīk vājākas daiļā dzimuma pārstāves, nevis 'veči brunčos".

Taču, ja jūsu mājoklis atgādina Bārbijlelles namiņu (mīkstās rotaļlietas, kruzuļoti aizkaru lambrekeni pie logiem, puķītes, bantītes un dažādi citi sievišķīgi nieciņi),- arī šajā gadījumā jūsu izredzes ievest savā mājā vīrieti nav diez cik lielas. Vīrietis šādā iekārtojumā nejutīsies komfortabli un zemapziņā mēģinot neizjaukt jūsu harmoniju, pamazām attālināsies no jums. Šādā mājā jebkurā gadījumā vīrietis ilgi neaizkavēsies.

Ko darīt? Sākumā vienkārši vērtējoši aplaidiet skatu savam dzīvoklim un nosakiet, kā tur trūkst.

Jūsu māja izskatās pārlieku "vīrišķīga"? Tadā gadījumā tā jāpadara sievišķīgāka.

Iegādājieties kādu mīksto mēbeli, piemēram, dīvānu vai krēslu ar liektām kājiņām. Piemēroti būs arī pufi, plata gulta ar interesantu galvgali. Gultu varat pārklāt ar mīkstu siltu pledu, bet uz grīdas noklāt pūkainu paklāju vai zvērādu.
Atcerieties- "sievišķās" enerģijas mēbeles ir zemas.

"Sievišķajam' piemērota maiga pieklusināta gaisma. Ieskrūvējiet apgaismes ķermenī mazjaudīgāku spuldzīti, bet lustru iededziet tikai tajā gadījumā, kad gaidāt ciemiņus. Pārējā laikā izmantojiet sienas lampu, galda lampu vai grīdas stāvlampu. Aizkariem vakaros obligāti jābūt aizvērtiem.

Nopērciet mini- strūklaku vai vismaz gaisa mitrinātāju. Novietojiet kādā vietā akvāriju vai citas tilpnes ar ūdeni. Noņemiet no sienām kliedzošas gleznas- tām ir pārāk agresīva enerģētika. Labāk uzlīmējiet foto tapetes, kurās attēloti skaisti dabas skati. Un neaizmirstiet par puķu podiem- no tiem burtiski staro "iņ" enerģija.Jūsu mājā trūkst "vīrišķās" enerģijas?

Nomainiet virtuves ķeblīšus pret krēsliem ar augstām atzveltnēm. "Vīrišķie" atribūti ir pārvietojamās mēbeles, piemēram, servējamais galdiņš uz ritentiņiem.
Izvēlaties aizkarus un galdautus ar rūtīm vai svītrām.

Ieskrūvējiet spožāku spuldzīti, piekariet jaunu lustru (tikai bez visādiem tur piekariņiem un citiem sievišķīgiem elementiem) vai arī iegādājieties jaunu klasiska stila galda lampu.

Piekariet pie sienām košas gleznas vai plakātus. nopērciet skaļi tikšķošu pulksteni un nolieciet redzamā vietā kādu planiera vai lidmašīnas modeli.

"Vīrišķās" enerģijas avoti ir arī ventilatori un gaisa kondicionieri.
Piekariet pie sienām savas fotogrāfijas, kurās esat redzama kopā ar draugiem vai radiem. Taču nekādā gadījumā ne tādas, kur esat pilnīgi viena: vientuļu sieviešu fotogrāfijas atbaida "jaņ" enerģiju.

Droši vien, jūs jau sapratāt, ka gan "vīrišķajiem" gan "sievišķajiem" elementiem jūsu mājoklī jāatrodas līdzās vienam otram un tiem jābūt līdzsvarā.

Kā to izkārtot, tas lai paliek jūsu ziņā. Ja jums ir vairākas istabas, vienu no tām varat iekārtot "vīrišķā" stilā, citu "sievišķā".

Ja jums ir tikai viena istaba, kārtojiet tajā "iņ" un "jaņ" lietas pamīšus. Protams, izmaiņas interjerā jāievieš, ņemot vērā jūsu rocību. Ja jūsu ienākumi nav lieli- izmainiet kaut vai sīkumus.

Un skat, arī personīgā dzīve sāks nokārtoties!