Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:278, Did:0, useCase: 0


Kā vairot mīlestību ar Feng Shui palīdzību

Pamēģini sev piesaistīt romantiskas attiecības un mīlestību ar individuāliem simboliem.

-Fen Šui simbolika nosaka enerģiju kvalitāti: jo stiprāka ir ticība simbolu sistēmai, jo spēcīgāku enerģiju tie izstaro. Ir kļūdaini uzskatīt, ka iedarbojas tikai ķīniešu zīmes. Meklē simbolus savā kultūrā un ticējumos. Piemēram, ja vēlies aktivizēt draugu vai ģimenes laimi romantisku attiecību veidošanai, divkāršās laimes simbola vietā vari izvēlēties sarkanas sirdis un Rietumu mīlestības putniņus.

-Vieni no spēcīgākajiem mīlestības simboliem pieder Rietumu pasaulei. Tie nav erotiski attēli (lai gan arī tiem ir sava nozīme), bet gan mākslas darbi, kas izsaka mīlestību vai ģimenes laimi. Šāda glezna ir, piemēram, Gustava Klimta "Skūpsts" - satriecošs, ar apbrīnojamu spēku apveltīts darbs, kas rosina romantiskas un satraucošas jūtas. Ja ieraugi gleznu, kas tevi aizkustina ar romantisku noskaņu, iegādājies to un piekar savā mājā. Atceries, ka dažādi cilvēki par romantiskām uzskata atšķirīgas lietas.

-Atceries, ka, aktivizējot mīlestību, tu pats kļūsti par ārkārtīgi spēcīgu enerģijas vairotāju apkārtējā telpā. Daudzi cilvēki aizmirst, ka tieši tas ir viens no simboliem tik sekmīgi darboties. Cilvēka psihe ar ticības palīdzību kļūst par spēcīgu aktivizētāju. Izprotot priekšmetu simbolisko nozīmju pamatus, mēs apveltām tos ar spēju uzkrāt pozitīvu enerģiju. Ja šo enerģiju izmanto saistībā ar fen šui izpratni par pieciem elementiem, tā savukārt piesaista labu laimi. Tāpēc, aktivizējot telpas romantiskām jūtām, nebaidies no radošas pieejas.