Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 3


Lielā astroloģiskā prognoze jaunajam mācību gadam

Redakcija
Redakcija

Saulītei sildot, vasaras un rudens ziediem smaržojot, plūmēm un āboliem birstot, brūklenēm sārtojoties, ir piesteidzies jaunais mācību gads! Kāds tas solās būt no astroloģiskā skatupunkta? Man novēlējums, protams, lai visiem zināšanu kāre neizsīkst, lai desmitnieki griežas, lai bērni visiem čakli, aktīvi, lai mums- vecākiem un vecvecākiem - arī vēlme ko jaunu izzināt! Visiem jaunus apvāršņus un mērķus sasniegt- to no sirds gribētu novēlēt! Gribas ticēt, ka mūsu mazā tauta tik tiešām ir intelektuāla, gudra, radoša, enerģijas pilna! Lai jauks visiem zināšanu atklāšanas ceļš 2019./20.mācību gadā un arī turpmāk!

Ko tad sola mums mūsu mājas- Visums? Kādi dabas ritmi būs sajūtami? Kā jau vienmēr, katrs no mums jutīsies citādi arī šoreiz. Jo visiem viena prognoze jau neder... Kā saka, kas der visiem, tas neder nevienam. Tā jau arī ir ar astro-prognozēm, bet tomēr... Ar nelielu acs kaktiņu palūkosim, kas un kā pie debesu juma!

Kā jau kārtīgi skolnieki, sāksim ar septembri, un gadu šoreiz arī noslēgsim ar nākamā septembra enerģētikas apskatu, lai tā bilde būtu tāda pilnīga. Noslēgumā, kā vienmēr, apsolu arī prognozītes katrai zodiaka zīmei. Tad nu lūkojiet, vai enerģētika atbilst jūsu sajūtām... Ja nu tomēr šaubāties, uzrunājiet astrologus personīgi, lai izveido katram savu, individuālo gada prognozi, jo tikai tā dos jums īstenās atklāsmes.

Saules ceļš 1.septembrī jau slīd pa Jaunavas ceļu, kur viņas pavadoņi tuvu līdzās būs Merkurs, Marss un Venēra, šī jaukā četrotne draudzēsies ar Urānu, kas draudzīgu roku sniegs kompānijai no Vērša zīmes, kur jau pēdējo gadu šī planēta vareni iekārtojusies! Arī trešajā zemes zīmē, Mežāzī, savu laiku vada divas planētas - Saturns un Plutons. Tādējādi stipra būs zemes stihija, kas sola pamatīgumu, stabilitāti, jaunu zināšanu apguvi, nopietnu attieksmi, pacietību visā un spēju koncentrēties. Ko vēl vairāk varētu vēlēties?! Iepretim Jaunavai, Zivju zīmē rociņās sadevušies Lilita ar Neptūnu... Nūūū...jāāā...tie var izstrādāt dažādus pigorus, dažādās jomās. Kādu novest no īstā ceļa, likt maldīties, paslimot, pacīnīties ar saviem monstriņiem... Kāds var sajust cēloņu un seku likumu spēku, jeb mūsdienās tik daudz lietoto vārdiņu- karmu. Kādu var mākt neziņa, šaubas par savu izvēli izglītībā. Ceļš var būt miglā tīts, neskaidri mērķi.

Arī finansu tēma var skart mācīties gribošos un skolotājus, jo mācību gada sākuma Lielais Labvēlis Jupīters vēl Strēlnieka valdījumā veidos „asus stūrus” pret planētu sadraudzību Jaunavas zīmē. Gadam ieskrienoties, arī finansu tēma kļūs harmoniskāka. Ja kādam jādibina uzņēmums, jārīkojas ar īpašumiem vai finansēm, tad atceraties, ka Jupīters šiem pasākumiem būs labvēlīgs līdz maija viducim- izmantojiet to! Vārdu sakot, kā jau tas parasti- kādam viss no rokas, kādam saspīlējumi... Bet debesu jumā viss slīd un mainās, tāpēc nelielu pacietību jāmācās ikvienam, jo viss jau notiek tieši tad, kad tam jānotiek!

Oktobrī mezgli raisīsies, enerģētika mainīsies. Vairākas sasāpējušas lietas būs jau atrisinājušās vai sāks risināties. Sajutīsiet rezultātu tam, kas bija „iesēts” vai sācies jau pirms krietna laiciņa.. Novembris, kā jau tumšais rudentiņš, liks drusku iespringt. Var būt psiholoģiski grūtāki brīži, krīzītes, nomāktība, dusmu uzliesmojumi. Jābūt uzmanīgākiem uz ceļa. Novembrī arī Merkura cilpa, jeb lielais čika laiks, kas iesācies būs jau oktobra nogalē. Tātad klausot astrologus, šajā mēnesī neko nopietnu nesākam. Nogaidām, sakārtojam domas, sevi, savu mājokli. Turpinām sen iesākto.

Decembrī lielā planētu ballīte notiks Mežāzī. Kopējā enerģētika laba. Vienīgi decembra nogale un janvāris mūs sagaida ar dažiem aptumsumiem, kad kopējā enerģētika var saasināties. Arī aptumsuma periodos neiesaka uzsākt nozīmīgus projektus. Visu darām tā rāmāk un mierīgāk, neizaicinot negatīvos spēkus. Tāpēc šoreiz diez vai jaunus darbus vajadzētu sākt līdz ar Jaunā gada sākumu.. Piedomāsim pie tā. Pie tam, janvārī divi ņiprie spēki Saturns ar Plutonu veidos savienojumu, kas enerģētiski ir ļoti spēcīgs. Iespējami dažādi likteņa pagriezieni.

Februāris var būt tāds divējāds, kad nāksies savienot divas ļoti pretējas tēmas. Grūti varētu būt atšķirt, kura tā īstā, pareizā, kurš ceļš tas gludākais, īsākais. Var būt arī kādas intrigas mīlestības tematikā. Tā kā atkal iestāsies Merkūra čika laiks, tad no februāra otras puses līdz pat marta otrajai dekādei atkal jāatturas no jauniem aizsākumiem.Pēc 10. martakopējā enerģētika jau plūdīs brīvāk. Kā jau pavasarim pienākas, mīlestības planēta Venēra sadosies rokrokā ar Urānu, solot jaunus un stiprus sirdspukstus, jaunas iespējas mīlestībā un savu radošo talantu atklāsmē. Marta nogalē zīmīgs notikums - mūsu Skolotājs Saturns sāks savu ceļu Ūdensvīra zīmē, līdz ar ko var mainīties kopējā enerģētika Kosmosā un arī katra dzīvē. Gada laikā tas vēl nedaudz atgriezīsies sev pierastajā Mežāzī, bet 2020.gada nogalē pametīs Mežāzi uz laika periodu(kas ir arī šīs planētas cikls)– uz 29 gadiem. Aprīlis tāds saspringtāks, kā jau Auna laikam pieklājas. Vairāk negaidītu, pēkšņu notikumu. Kādi nu kuram- citam labāki, citam sarežģītāki-ko nu kurš būs pelnījis. Marsa un Saturna savienojums nav vienkāršs.. jābūt piesardzīgiem. Der ievērot veco labo teicienu: sargi sevi pats, tad Dievs tevi sargās!

Maijs, kā jau ziedonim pienākas, nāks ar Marsa un Venēras trigonu (labvēlīgs attālums starp planētam), kas nes sevī gan sievišķo, gan vīrišķo enerģiju un savstarpēju pozitīvu ietekmi. Būsim ziedoši, harizmātiski, pievilcīgi viens otram! Vērša laiks nesīs radošo ideju realizāciju, jaunu sākumu, jaunus projektus, jaunas zināšanas-ko nu kuram. Mantojumi, īpašumi, finanses, vērtības..tas būs aktuāli! Jā, un Venēras cilpa! Tā ir ievērības cienīga, jo nav tik bieža kā Merkūra cilpas, tāpēc neplānojiet stūrēt laulības ostā 2020.gada maijā! Mīlestības planēta metīs līkločus, esiet prātīgi, nogaidiet līdz jūlijam.

Jūnijā ziemeļu karmas mezgla ceļš no Vēža pāries Dvīņu valdījumā. Mainīsies risināmie uzdevumi, mainīsies skolnieki.. Mācīsimies sarunāties, komunicēt, izteikt viedokli, mācīsimies mācīties! Atkal jau Merkūra līkloči-jūnija beigās, jūlija sākumā. Arī aptumsumi gaidāmi tieši ap šo periodu.

Augusta enerģētika diezgan spraiga. Marss Aunā, savā mājoklī,jutīsies visuvarens-kareivīgs un dinamisks. Pie tam savienosies ar Lilitu, kas viņa uzvedību var padarīt vēl neprognozējamāku.

Visbeidzot, nākamā gada septembrī, Urāna skaistais trigons ar Sauli atkal ievadīs jauno mācību gadu! Mēness Ūdensvīra zīmē dos atkal jaunus impulsus zināšanu apguvei! Tā tam būs būt, jo tāda ir tā pasaules kārtība! Esam zinātkāra tauta, tāpēc mūsu jaunais gads sākas 1.septembrī! Laimīgu jauno mācību gadu!

Mīlestībā, astroloģe un pasniedzēja:

Ilze Reiha
astrocentrs@inbox.lv
tel. 22027839