Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 0


Mīlestības horoskops 2014. gadam visām zodiaka zīmēm

Redakcija
Redakcija

Tuvojas Zirga gads (oficiāli tas sākas 30.janvārī). Zirgs ir saimniecisks, enerģisks, viņam patīk pulcēt ap sevi cilvēkus un viņš sevi visu pilnībā spēj atdot mīlestībai, pie kam tas viss vairāk izpaužas rūpēs par mīļoto, nevis interesē par seksu. Uzziniet, kā šis gads ietekmēs dažādu zodiaka zīmju savstarpējās attiecības.

AUNS

2014.gadam mīlestības horoskops Auniem sola labvēlīgu periodu. Sevišķi piemērots tas būs laulību slēgšanai un nopietnu attiecību dibināšanai. Vientuļajiem Auniem Zirga gads sola pārsteigumu pretējā dzimuma izskatā, ar kuru uzsākt ilgstošas mīlestības attiecības, kas var beigties ar laulībām. Tāpēc 2014.gadā Auniem jātur acis vaļā un jāskatās nākotnē ar optimismu,- mīlestība Zirga gadā noteikti klauvēs pie jūsu durvīm.

Iespējams, ka kāds no Auniem 2014.gadā vēlēsies atjaunot attiecības ar bijušo partneri. Viņiem šķitīs, ka sirdī palikušas siltas jūtas pret attiecīgo personu. Taču jāatceras par to, ka atgriešanās pie pagātnes ne vienmēr dod pozitīvu rezultātu, -tā var izrādīties vienkārši nostaļģija pēc bijušā. Tāpēc, pirms pazvanīt bijušajam partnerim, labi pārdomājiet, vai jums to tiešām vajag. Vispirms ieturiet pauzi un, ja pēc ilgāka laika tomēr nebeigsiet domāt par viņu, droši sarunājiet tikšanos.

VĒRSIS

Vēršiem 2014.gads mīlestības jomā gatavo vilinošas iepazīšanās ar pretējā dzimuma pārstāvjiem. Taču nemēģiniet uzreiz par jaunajiem paziņām uzzināt visu; lai kaut nedaudz noslēpumainības paliek nākotnei. Nevajag arī uzreiz domāt par precībām. Dzīvojiet šodienai un baudiet tās pozitīvās emocijas, kuras jums niedz jaunā pazīšanās.

Tie Vērši, kas ir precējušies vai kuriem ir nopietnas attiecības, var sajust nelielu diskomfortu sakarā ar to, ka pārāk maz laika veltīsiet ģimenei un tuviniekiem. Tāpēc centieties atstāt vietu savā dzīvē tieši atpūtai un laika pavadīšanai kopā ar savu otro pusīti.

DVĪŅI

Dvīņiem Zirga gads sola zīmīgas pārmaiņas privātajā dzīvē jau gada sākumā. Taču šīs pārmaiņas var būt dažādas (katram Dvīnim citādākas)- jūs varat izšķirties ar savu otro pusīti vai tieši otrādi- stāties laulībā, bet varbūt pieņemsiet lēmumu par ģimenes pieaugumu.

Vientuļajiem Dvīņiem ir ļoti lielas iespējas satikt savu mīlestību jau 2014.gada pavasarī. Taču nemetieties uzreiz ar galvu iekšā vienā piedzīvojumā. Piedāvājumu būs daudz, tāpēc vispirms padomājiet, paanalizējiet un pavērojiet, kā pret jums izturas katrs (katra) no jaunajām pasijām, un tikai pēc tam izdariet izvēli. Sirds pateiks jums priekšā, kurš ir īstais cilvēks.

VĒZIS

Vēžus 2014.gada mīlestības horoskops brīdina: ja jums līdz šim bijuši nopietni strīdi ar partneri, tad Zirga gadā to kļūs tikai vairāk. Un tam pie vainas paši Vēži, kuri tā vietā, lai problēmu risinātu, cer, ka viss atrisināsies pats no sevis. Taču 2014.gadā jums sava taktika būs jāmaina, ja vien vēlaties saglabāt attiecības. Jums būs jāiemācās runāt ar savu partneri, dalīties pārdzīvojumos un risināt problēmas. Tāpat būs jāpacenšas ne tikai ieklausīties, bet arī iejusties tajā, ko saka partneris- viņam ir daudz pretenziju sakrājies pret jums. retējā gadījumā jūs riskējat novest savas attiecības līdz šķiršanās prāvai. Ja neiemācīsieties problēmas apsriest kopā.

Vientuļie Vēži 2014.gadā varēs iepazīties ar interesantiem pretējā dzimuma cilvēkiem. Taču attiecību statusu un raksturu, kā arī to, kā tās attīstīsies, noteiks paši Vēži. Pamatā mīlestības jomā Zirga gadā visu noteiks paši Vēži. Ja būs vēlme kaut ko mainīt sevī un savā attieksmē pret otru cilvēku, tad arī būs gaidāmas pozitīvas pārmaiņas.

LAUVA

Lauvām 2014.gada mīlestības horoskops iesaka nepielaist sev parāk tuvu tikko iepazītos cilvēkus. Vispirms pavērojiet viņus, viņu uzvedību, kā arī to, ko viņi saka. Nav vajadzības uzstājīgi noskaidrot, ko viņš (viņa) pret jums jūt vai kādi ir jaunā paziņas patiesie nodomi; vienkārši vērojiet. Tas jums palīdzēs izvairīties no aplamiem secinājumiem, adekvāti novērtēt cilvēku un attiecības ar viņu.

Tas pats attiecas uz precētajām Lauvām un tiem, kam ir nopietnas attiecības. Zirga gadā jūs pamanīsiet, ka attiecības pārstājušas jūs apmierināt, pazudis jūtu asums, esat iegrimuši pelēkajā ikdienā. Brīžiem šķitīs, ka dzīvojat ar nepareizo cilvēku, ka neesat piemēroti viens otram. Tomēr nepārsteidzieties savos lēmumos, dodiet laiku sev un savām attiecībām. Visticamāk, ka tas ir pārejošs noskaņojums.

JAUNAVA

Jaunavām Zirga gads sola ievērojamus uzlabojumus mīlas lietās un attiecībās. Tas skars gan tās Jaunavas, kas ir vientuļas, gan arī precētās. Jūs gaida liels daudzums interesantu iepazīšanos un patīkamu pārsteigumu. kopumā 2014.gads Jaunavām būs pietiekami harmoniks mīlestības jomā.

Vientuļās Jaunavas varēs iepazīties ar cilvēkiem, ar kuriem būs iespējamas nopietnas attiecības. Ļoti iespējams, ka tas būs kāds jau iepriekš pazīts cilvēks. Jums atliks tikai izdarīt pareizo izvēli.

Divatā ar otru cilvēku Jaunavas sapratīs, ka viņu attiecības kļuvušas jaukākas un harmoniskākas. Tāpēc 2014.gadā Jaunavām jānoskaņojas uz mīlestības nots.

SVARI

Ja jūs vēl neesat precējies, tad 2014.gadā droši to varat izdarīt. Svaru un viņu partnera attiecības Zirga gadā kļūs siltākas un stiprākas. Iespējams, šogad pieņemsiet arī lēmumu par ģimenes pieaugumu. Šāds lēmums jūs satuvinās vēl vairāk un ne tikai,- tas piepildīs jūsu dzīvi ar patieu prieku.

Vientuļie Svari 2014.gadā var satikt savu otro pusīti. Taču visvairāk tas būs atkarīgs no jums pašiem, nevis "gadījuma". Ja jūs esat gatavi nopietnām attiecībā, tad zirga gadā noteikti satiksiet savu īsto mīlestību. Be, ja nē, tad neskaitāmu mīlas romānu skaits jums ir garantēts, un jūs varēsiet izbaudīt uzmanību un romantiku kopā ar patīkamiem cilvēkiem.

SKORPIONS

Skorpions 2014.gadā burtiski atradīsies visdažādāko pielūdzēju ielenkumā. Viņš varēs pilnībā izbaudīt pretējā dzimuma uzmanību. Tomēr zvaigznes jums neiesaka ielaisties vairākās dēkās pēc kārtas. Rūpīgi izvēlieties sev partneri, citādi palaidīsiet garām to īsto un vienīgo, ar kuru tiešām ir vērts dibināt nopietnas un ilgstošas mīlas attiecības. Tas attiecas uz vientuļajiem Skorpioniem.

Precētiajem Skorpioniem vai tiem, kuriem ir nopietns partneris, mīlestības horoskops iesaka būt mierīgākiem un taktiskākiem. Strīdi, konflikti un citas nesaprašanās Zirga gadā var izpostīt jūsu dzīvi un attiecības. Tāpēc centieties pēc iespējas mazāk satraukties, bet iemācieties ieklausīties savā otrajā pusītē un meklējiet kompromisu. Nedariet vienmēr visu pēc sava prāta. Mierīga problēmu apspriešana kopā ar savu partneri ir jūsu vienīgā iespēja, lai saglabātu jaukas un harmoniskas attiecības.

STRĒLNIEKS

Strēlnieki 2014.gadā burtiski izstaros kaut kādu īpašu enerģiju, pateicoties kurai jūsu partneris pastāvīgi jūs apdāvinās ar uzmanību un dāvanām. Sevišķi daudz patīkamu pārsteigumu Zirga gada mīlestības horoskops sola gada pirmajā pusē. Ja jūs esat neprecēts Strēlnieks, bet jums ir nopietns partneris, tad tieši gada sākums ir labvēlīgs laulībām.

Tomēr jums pašiem nāksies slāpēt savas negatīvās emocijas un būt mierīgākiem un savāktākiem konfliktsituāciju brīžos. Būs jācenšas nesaasināt notiekošo, bet labāk pielikt visas pūles, lai visu noregulētu mierīgā ceļā. Un jācenšas neizprovocēt savu partneri greizsirdības izpausmēm, kas ne pie kā laba nenovedīs.

Vientuļajiem Strēlniekiem veiksmīgākais laiks mīlas notikumiem un pasākumiem būs 2014.gada pavasaris. Tieši šajā periodā jums ir iespēja satikt savu īsto cilvēku, ar kuru droši varēs iestūrēt laulības ostā.

MEŽĀZIS

Mežāži 2014.gadā izstaros tādu šarmu, kuram būs grūti turēties pretī. Tāpēc tiem, kas pagaidām vēl ir vientuļi, atliks vien izdarīt pareizo izvēli starp daudzajiem pielūdzējiem (pielūdzējām), kuru Mežāzim netrūks Zirga gadā.

Tie Mežāži, kuri ir precēti vai atrodas nopietnu attiecību statusā, arī tiks lutināti ar pastiprinātu uzmanību no ārpasaules, kas itin nemaz nepatiks viņu otrajām pusītēm. Tāpēc aizņemto Mežāžu uzdevums būs neizrovocēt savu partneru greizsirdību un neatbildēt uz pielūdzēju flirtu. Centieties pēc iespējas vairāk uzmanības izrādīt savam mīļotajam cilvēkam tā, lai viņš justu jūsu mīlestību.

ŪDENSVĪRS

2014.gada mīlestības horoskops Ūdensvīriem iesaka būt savaldīgākiem savu jūtu izrādīšanā cilvēkos, sevišķi pazīstamu cilvēku lokā. Tas tāpēc, ka Zirga gads būs pilns ar nepastāvīgām jūtām, jūsu simpātijas bieži mainīsies un ja pret katru savu partneri izrādīsiet kvēlas jūtas, ko redzēs jūsu tuvinieki, tad jūs sāks uzskatīt par nenopietnu uzdzīvotāju, kā rezultātā saņemsiet savu draugu un tuvinieku nososdījumu.

Sākot no 2014.gada februāra un visu pavasari Ūdensvīri jutīs uz sevi vērstu pastiprinātu pretējā dzimuma uzmanību. Tieši šajā periodā vientuļie Ūdensvīri savā dzīves ceļā var satikt cilvēku, ar kuru vēlāk būs vēlēšanās veidot nopietnas attiecības un ģimeni.

Tie Ūdensvīri, kas nav saistīti ar nopietnām attiecībām, var uzsākt dienesta romānu. Īpašu uzmanību saviem kolēģiem vai pat priekšniekam (priekšniecei) pievērsiet vasaras sākumā. Pie kam šīs attiecības var kļūt auglīgas un vērtīgas ne tikai darbam, bet arī privātajai dzīvei.

ZIVIS

Zivīm 2014.gada mīlestības horoskops sūta brīdinājumus par to, ka nav vērts kādu idealizēt. Tas attiecas gan uz pastāvīgo partneri, gan arī uz tikko iepazītu simpātiju. Katram cilvēkam ir savi trūkumi un, lai pēc tam nevajadzētu vilties, raugieties uz visu reāli un pieņemiet otru tādu, kāds tas ir. Noņemiet rozā brilles.

2014.gada pavasara sākumā mīlestības jomā Zivīm veiksies vairāk, nekā citos gada laikos. Kopā ar pavasara gaisu un siltuma iestāšanos jūs atvērsiet savu sirdi jaunām attiecībām. Tieši šajā periodā jūs gaida liela iespēja iepazīties ar cilvēku, ar kuru vērts uzsākt nopietnas, ciešas un ilgstošas attiecības.

Ja neesat vientuļi, tad pavasarī jūs gaida jauns pavērsiens attiecībās- tās kļūs harmoniskākas un mīļākas.

Lai jums visiem laimīgs un mīlestības pilns 2014.gads!