Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 0


Tavs horoskops nedēļai no 13. līdz 19.oktobrim

Redakcija
Redakcija

Uzziniet, kas jūs gaida šajā nedēļā, un ko darīt, lai viss izdotos.

AUNS

Šajā laika posmā pirmajā vietā jums būs karjera. Samierinieties ar to un savas personīgās lietas atlieciet uz vēlāku laiku. Agrāk iekarotās pozīcijas nāksies zaudēt un, iespējams, neizdosies izvairīties arī no konfliktiem. Tuvāk mēneša beigām uzradīsies neieplānoti darbi, no kuriem atteikties nebūs iespējams.

VĒRSIS

Esiet gatavi finansiālām grūtībām. Jums nāksies pārskatīt un pārdomāt savus tēriņus, kas bija ieplānoti tuvākajam laikam. Šomēnes jūs iepriecinās draugi. Tāpēc, lai saņemtu pozitīvu lādiņu, pēc iespējas biežāk kontaktējieties ar viņiem. Un centieties pēc iespējas vairāk atpūsties un izgulēties.

DVĪŅI

Zvaigznes iesaka jums pēc iespējas vairāk atpūsties. Tas būs nepieciešams arī jūsu labsajūtai un dvēseles stāvoklim. Šobrīd nav vērts censties sasniegt nebijušas virsotnes, riskējot palikt pie sasistas siles. Pievērsiet uzmanību brīvdienu notikumiem- tie var izvērsties ļoti veiksmīgi un auglīgi.

VĒZIS

Zvaigznes iesaka šajā nedēļā būt uzmanīgiem ar svešiniekiem un nejauši iepazītiem cilvēkiem- viņiem attiecībā uz jums var būt ne tie labākie nodomi.
Šobrīd ir īstais laiks, lai paņemtu atvaļinājumu vai sāktu to plānot tuvākajiem diviem mēnešiem. Šis ir periods, kad atpūta jums patiešām noderētu.

LAUVA

Atpūta pie dabas- lūk, kas jums šobrīd nepieciešams. Un lai arī aiz loga sen jau nav vasara, nebaidieties doties ārpus pilsētas kopā ar sev mīļiem cilvēkiem. Bet dardienās sagatavojieties strādāt ar pilnu atdevi. Iespējams, jums nāksies pārliecināt kolēģus par savu taisnību. Taču nepārdzīvojiet,- jums viss izdosies.

JAUNAVA

Tuvinieki un ģimenes locekļi diez vai jūs iepriecinās tuvākajā laikā. Jums pat nāksies attiecībā uz viņiem izrādīt stingrību..
Daudzas Jaunavas pēdējā laikā nav īpaši pārliecinātas par sevi. Lai atbrīvotos no šīs sajūtas, apmeklējiet skaistumkopšanas salonu vai palutiniet sevi kā citādi.

SVARI

Esiet uzmanīgi, iepazīstoties ar svešiem cilvēkiem. Pirms uzticēties jaunajam paziņam, vispirms labi novērtējiet un pārbaudiet viņu, pretējā gadījumā var nākties sāpīgi vilties.
Pēc iespējas vairāk laika šonedēļ atvēliet atpūtai un ģimenei.

SKORPIONS

Šonedēļ pievērsiet pastiprinātu uzmanību savai veselībai. Šajā periodā var saasināties hroniskas vainas. Pacentieties pēc iespējas mazāk satraukties. Par laimi, nekādi lieli kreņķi šonedēļ nav gaidāmi. Tuvāk nedēļas nogalei varat ieplānot kādu lielāku pirkumu- nopirktās lietas jums kalpos ilgi.

STRĒLNIEKS

Šis ir īstais laiks nopietnu lēmumu pieņemšanai. Ja esat jau ilgāku laiku kaut ko svarīgu atlicis, tad tagad droši ķerieties tam klāt.
Personīgajā dzīvē valdīs īstas kaislības. Greizsirdība, attiecību skaidrošana, šķiršanās un atkal salabšana... Vārdu sakot, garlaicīgi nebūs.

MEŽĀZIS

Pienācis laiks salabt ar tiem, ar kuriem jau ilgāku laiku nerunājat. Pietiek ļaunoties, apvainoties un pārdzīvot. Salabstiet un pašiem kļūs krietni vieglāk.
Šī nedēļa ir izdevīga dažādiem darījumiem ar nekustamo īpašumu- izmantojiet to. Brīvdienas vislabāk pavadīt svaigā gaisā, lai uzņemtu spēkus nākošajai darba nedēļai.

ŪDENSVĪRS

Šajā nedēļa jūs burtiski apbursiet visus ar savu šarmu. Apkārtējie pret jums nepaliks vienaldzīgi, tā ka esiet gatavi saņemt komplimentus. Atpūsties šobrīd labāk ir ģimenes lokā. Tikšanos ar draugiem pārceliet uz citu nedēļu. Uz trešdienu zvaigznes neiesaka pānot neko nopietnu.

ZIVIS

Nekādus būtiskus notikumus un likteņa pavērsienus šajā nedēļā gaidīt nav vērts. Jums galvenokārt nāksies noņemties ar sīkām sadzīves problēmām. Nedēļas nogale ir labvēlīgs laiks, lai sāktu strādāt pie savas izskata un figūras- uzsākt kādu diētu vai sākt vingrot. Jums viss izdosies!