Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 0


Uzmundrinošie horoskopi 11. janvārim

Redakcija
Redakcija

Sāc katru rītu kopā ar uzmundrinoši izklaidējošu materiālu - Epadomi ikdienas horoskopu. Lasi, pasmaidi un veido dienu veiksmīgu!

Auns

Auniem šodien labāk nepārcensties un neiesaistīties nekādos šaubīgos vai riskantos pasākumos, kas kaut kādā veidā saistīti ar finanšu jautājumiem vai naudas lietām. Sekas var būt ļoti nepatīkamas. Tomēr nenolaidiet rokas, bet centieties atbrīvoties no pesimistiskā noskaņojuma. Virzīties uz priekšu būs vieglāk, ja atbrīvosieties no pagātnes rēgiem.
Vakaru ieteicams pavadīt romantiskā gaisotnē kopā ar mīļoto personu.


Vērsis

Vēršiem šī diena nav piemērota problēmu risināšanai, jaunu projektu uzsākšanai un aktīvai rosībai darba lietās. Tomēr tieši šodien, iespējams, jūs piemeklēs visdažādākās neatrisnātās problēmas vai uzpeldēs kļūdas, kas radušās iepriekš veiktajā. Pēc miespējas, atlieciet šo problēmu risināšanu uz citu dienu, kā arī izvairieties no kontaktēšanās ar citiem, sevišķi, ja risaināmi nopietni jautājumi.
Sekojiet saviem izdevumiem. Ieplānotos pirkumus labāk atlikt uz citu dienu.
Vakaru ieteicams pavadīt vienatnē vai kopā ar tuviniekiem. Veltiet šo diennakts laiku atpūtai vai hobijam.


Dvīņi

Pastiprināsies jūsu sabiedriskums un komunikabilitāte, kas palīdzēs piesaistīt jaunus atbalstītājus, domubiedrus vai sadarbības partnerus jūsu projektiem un interesēm. Iespējams, ka var uzrasties pat ļoti ietekmīgi cilvēki, kas var kļūt par nopietnu atbalstu uz ilgu laiku.
Dienas otrā pusē jāuzmanās no problēmām, kas gan nopietni neiespaidos darbu gaitu, taču var nopietni piebremzēt jūsu centienus.
Vakars pavadāms vienatnē vai ģimenes lokā; šis laiks nav piemērots sakļām izklaidēm.


Vēzis

Vēžiem šodien jābūt uzmanīgiem- diena nav sevišķi veiksmīga šo zīmju pārstāvjiem. Problēmas var rasties senāk pieļauto kļūdu dēļ darbos vai attiecībās. Pirms kaut ko darīt vai kaut kur iesaistīties, visu labi pārdomājiet, lai neveiktu nelabojamus gājienus, sevišķi, ja šis jautājums skar naudas lietas.
Sargājiet veselību, nelietojiet alkoholiskos dzērienus un treknu ēdienu.
Vakaru vēlam spavadīt vientulībā ar sevi. Nav ieteicams veikt mājas darbus, labāk nodarboties ar kādu sev tīkamu nodarbošanos..


Lauva

Lauvām grūta diena. Jūs nomāks gan profesionāle, gan ģimenes ierobežojumi, taču jāsaka, ka tieši tie ir jūsu stabilitātes garanti. Kaut arī ļoti alkstat pēc atzinības, pirms uzticēties liekulīgiem lišķiem un iesaitīties riskantos pasākumos, paskatieties uz notiekošo it kā no malas. Iespējams, tas nenesīs cerēto peļņu.
Izvairieties no strīdiem un konfliktsituācijām pat tad, ja jums šķiet, ka ir aizskarts jūsu gods.


Jaunava

Liktenis jau atkal pārbauda jūsu izturību un rakstura stingrību. Tāpēc jebkuru problēmu risiniet ar lielu rūpību un atbildības sajūtu. Ja jūs izturēsiet pirmo dienas pusi, tad otrajā dienas pusē kļūs ievērojami vieglāk, kā arī pastiprināsies jūsu personīgā pievilcība. Nav izslēgts, ka sievietēm- Jaunavām izdosies pievērst saviem projektiem un idejām jaunus sabiedrotos. toties vīriešiem- Jaunavām šodien ir iespēja atrast jaunus ienākumu avotus.


Svari

Šai dienai ir negatīvas tendences. Smagas situācijas var rasties neatrisinātu problēmu rezultātā. Tomēr nekādā gadījumā neatkāpieties- izmantojiet visas iespējas, lai situāciju labotu un neitralizētu radušos opozīciju. Pēc iespējas izvairieties no kontaktēšanās ar neuzticamiem un aizdomīgiem cilvēkiem.
Ja problēmas rodas ģimenē, tieši jums jāuzņemas iniciatīva to risināšanā. Nekautrējieties meklēt atbalstu arī pie radiniekiem un citiem tuviem cilvēkiem. Tomēr izvairieties no asiem spriedumiem un kategoriskiem izteikumiem.


Skorpions

Skorpioniem veiksmīga diena, kas saistīta ar sasniegumiem un personīgajām uzvarām. Vienīgais, kas nav ieteicams- finansu darbības. Tiem, kas pievērsušies sevis pilnveidošanai, pienācis atklāsmes laiks. Uzticieties savam instinktam- kamēr vien tam sekosiet, viss būs labi un izdosies. Aizmirstiet nepatīkamos pagātnes notikumus un psiholoģiskās traumas. Un neesiet pārāk aizdomīgi pret citiem cilvēkiem.
Šodien nav ieteicams atzīties mīlestībā un uzsākt kopdzīvi ar mīļoto cilvēku.Strēlnieks

Strēlniekiem šodien ir īstā diena, lai domātu par jaunām idejām un plānotu nākotni, kas pilnībā izmainītu jūsu līdzšinējo dzīves stilu. Tāpat šodien ir iespēja saņemt jaunu darba piedāvājumu vai savstarpēji izdevīgu sadarbību, kas sola nesliktus finansu ienākumus. Neskatoties ne uz ko, jebkuru lēmumu pieņemiet patstāvīgi, ne ar vienu nekonsultējoties, Paļaujieties tikai uz savu intuīciju.
Vakaru vēlams pavadīt vienatnē, lai pārdomātu radušos jautājumus un visu saliktu pa plauktiņiem, atrodoties mierīgā gaisotnē.


Mežāzis

Mežāžiem šodien gaidāma patīkama diena. Jūs dzirdēsiet daudz patīkamu vārdu un uzslavu, kas noteikti būs patīkami. Lielākās pūles veltiet savu personīgo resursu ekonomijai. Ja jūs esat īstens Mežāzis un protat iztikt ar mazumuņu, tad nākotnē jūs gaida patīkamas pārmaiņas.
Šis ir piemērots laiks, lai atbrīvotos no nevajadzīgām lietām, idejām un saistībām, kā arī ievērotu diētu. Tāpat vēlams aizmirst par neizdevušamies projektiem.


Ūdensvīrs

Ūdensvīriem šī ir saspringta diena. Kāds jūs var maldināt ar nepatiesu informāciju, apvainot vai apzināti kūdīt. Var rasties virkne nepatīkamu pārpratumu. Centieties neiesaistīties nekādās konfliktsituācijās, kā arī izvairieties no ģimenes strīdiem. Pievērsieties tikai neatliekamām lietām un jautājumiem. Atsakieties no lieliem naudas tēriņiem.
Pievērsieties veselības uzlabošanai un ārstnieciskām procedūrām.


Zivis

Zivīm šī diena sola daudz interesanta. Pastiprināsies jūsu aura, pieaugs organisma aizsargspējas un personīgā pievilcība. Iespējamas patīkamas iepazīšanās. Jūs tiksiet pamanīti, lai arī kur ierastos, un tas piešķirs jums pārliecību par sevi un saviem spēkiem. Ja arī gadīsies kādas nepatikšanas, visu uztveriet mierīgi. Ir pienācis laiks, kad melno strīpu nomainīs baltā.

Epadomi dienas horoskopi ir izklaidējoša rakstura materiāls