Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:14, Did:0, useCase: 3


Ko darīt un kā uzlabot finansiālo stāvokli katrai zodiaka zīmei

Ikkatrs vēlas dzīvot labāk, pelnīt vairāk un būt laimīgāks. Ja nu esat visādi centušies uzlabot savu finansiālo stāvokli, taču līdz šim tā arī nav izdevies īstenot savus sapņus, tad ir pienācis īstais laiks ņemt talkā seno maģiju. Tuvojas astroloģiskais Zirga gads (30 janvāris), un tas ir brīdis, kad daudz ko iespējams sasniegt, ja vien ticat brīinumiem, talismaniem un Visuma enerģijai. Kaut gan, arī tie, kas netic, var mēģināt kaut ko mainīt savā dzīvē- ja nu tomēr izdodas....

Protams, visu, ko šeit izlasīsiet, varat darīt arī citās dienās un laikos, tomēr astroloģiskā gada sākums būs vispiemērotākais brīdis šiem rituāliem.

AUNS (Aries, 21.III–20.IV)

Auniem, kas vēlas uzlabot savu finansiālo stāvokli, vēlams vairākas reizes noskaitīt sekojošus vārdus: " Pasaules un Visuma apziņa, mosties un apgaismo dvēseles ceļu! Un dāvā man mieru un labklājību!


VĒRSIS (Taurus, 21.IV–21.V)

Vēršiem vēlams izgatavot vai iegādāties kulonu ar shematisku Saules attēlu. Uz saules diska attēlojiet simbolu "OM". Uzkariet šo kulonu sev kaklā katru sestdienu- tas kalpos kā savdabīgs starpnieks starp cilvēku un smalko naudas enerģiju.


DVĪŅI (Gemini, 22.V–21.VI)

Viens no visefektīvākajiem Dvīņu naudas talismaniem ir "Iņ- jaņ" simbols, kas var būt iegravēts rokaspulksteņa aakšējā daļā (simbolam jāsaskaras ar roku) vai uzzīmēts uz rokas virs elkoņa.

Tāpat Dvīņiem vēlams pastāvīgi nēsāt ieliktas savā makā divas vienādas vērtības naudas zīmes. Tiem, Dvīņiem, kas veic finansu atskaites, ieteicams tās gatavot divos eksemplāros.


VĒZIS (Cancer, 22.VI–22.VII)

Vēžiem vēlams iegādāties kulonu vai medaljonu ar skarabeja attēlu, kuru periodiski jāpatura kādu brīdi pieliktu pie sava naudas maka.

Vēzis ir saistīts ar komētām, tāpēc meditācijas laikā jāiedomājas spoža komēta, kas lēnām šķērso debesjumu. Domās izrunājiet sekojošo: "O, spožā komēta, Visaugstāko zinību lāpa! Izvilini no Visaugstās miesas jaunas zvaigznes dvēseli. Es piepildos ar tavu gaismu, kas ir visa sākuma gaisma, sekoju jaunu galaktiku dzimšanai un ar savu esību savienoju divus laika ciklus- Nulles ciklu un Noslēguma ciklu."


LAUVA (Leo, 23.VII–23.VIII)

Lauvām ieteicams mājās vai ofisā piekārt pie sienas zīmējumu ar divām lauvām- zaļā un sarkanā krāsā. Labāk, ja šīs lauvas būs pašu zīmētas,- tad būs vieglāk piesaistīt smalko naudas enerģiju.

Tāpat var izgatavot vai iegādāties kulonu ar divgalvainā lauvas attēlu. Šāds lauva, ar abās ķermeņa pusēs novietotām galvām, ir piederīgs ausmas un rieta Saules dieviem. To attēlam piemīt milzīgs maģisks spēks, kas piesaista naudas enerģiju.


JAUNAVA (Virgo, 24.VIII–23.IX)

Jaunavai spēcīgs simbols, kas piesaistīs labvēlīgas vibrācijas, būs Svētās Jaunavas, kura tura rokās mazuli, attēls.

Lūk arī pavisam vienkāršs naudas piesaistīšanas rituāls Jaunavām: paskatieties naktī zvaigžņotajās debesīs. austrumu pusē pie horizonta jūs ieraudzīsiet Jaunavas zvaigznāju ar tā spožāko zvaigzni Spiku. Paņemiet monētu, sažņaudziet to labās rokas dūrē un vērsieties pie Spikas ar sekojošiem vārdiem: "O, varenā Zvaigzne! Apspīdi ar savu spēcīgo gaismu manu īpašumu; dāvā man veiksmi un bagātību!"


SVARI (Libra, 24.IX–23.X)

Svariem naudas piesaistīšanai vēlams pie vai virs savas guļvietas piekārt lielu varavīksnes attēlu. Zem šī attēla novietojiet dimantu (tas var būt arī neliels). Vakaros pirms došanās gulēt, skatoties uz varavīksnes attēlu, mēneša garumā atkārtojiet sekojošo: "Varavīksne un zelts, sudrabs un liesma, dāviniet man mieru un labklājību!"


SKORPIONS (Scorpius, 24.X–22.XI)

Skorpionu aizstāve un labvēle ir dieviete Izīda. Tieši pie viņas vēlams vērsties ar sekojošu lūgumu: "Varenā dieviete un aizstāve! Lai tava vārda spēks piesaista man veiksmi un labklājību!"


STRĒLNIEKS (Sagittarius, 23.XI–21.XII)

Tiem, kas dzimuši Strēlnieka zvaigznājā, mājās jātura pie sienas piekārts Kentaura attēls vai jānovieto Kentaura statuete.


MEŽĀZIS (Capricornus, 22.XII–20.I)

Tiem, kas dzimuši Mežāža zīmē, jāsaka sekojošā meditatīvā lūgšana: "Cilvēces glābēj, Bezgalības radība un Kosmiskais gars! Dāvā man Visuma enerģiju un ļauj atdzimt manai bagātībai un labklājībai!"

Vēl viens naudas piesaistīšanas veids Mežāžiem. Paņemiet papīra naudas banknoti (pietiks arī ar nelielu vērtību) un dodieties pie ues ar strauju tecējumu. Nostājieties ues krastā, iztiepiet sev priekšā rokas un sakiet: "Varenā Debesu Upe! Lūdzu tev, pieņem manu upuri un dāvā man labklājību!"
Pēc tam ielieciet naudas banknoti upē un skatieties, kā starume to aiznes tik ilgi, kamēr tā pazudīs no jūsu redzesloka.


ŪDENSVĪRS (Aquarius, 21.I–19.II)

Ūdensvīriem, lai piesaistītu veiksmi un labklājību, vēlams ne retāk kā reizi nedēļā apēst nelielu šokolādes figūriņu. Nav svarīgi, kas tajā attēlots, taču svarīgi tai ātri nokost galvu. Tādā veidā, caur ēdiena upurēšanu, jūs spēsiet iekļūt Visuma naudas enerģijas plūsmā un ievirzīt to sev vēlamajā gultnē.


ZIVIS (Pisces, 20.II–20.III)

Tiem, kas dzimuši Zivs zīmē, lai piesaistītu veiksmi un labklājību, vēlams iegādāties un nēsāt vienmēr līdzi breloku, kulonu vai gredzenu zivs izskatā vai ar attēlotiem zivs simboliem uz tā.

     [+] [-]

, 2017-01-03 15:42, pirms 5 gadiem
Finansējums uzņēmumiem Jūsu biznesa izaugsmes paātrināšanai, ieguldot investora līdzekļus uzņēmuma kapitālā vai piesaistot aizdevumu! LV | Cityfinances