Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


31.janvāra dienas akmens- AMMOLĪTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- NATROLĪTS

Komunikācijas grūtības turpinās, taču nu to iemesls vairs nav izplatījuma bremzēšanās, bet gan personīgā pieredze. Pieredze- tā ir spītīga lieta, kas neļauj visu bildi saredzēt kopumā. Turklāt vecā pieredze dzen prom iespēju saņemt jaunu pieredzi. Kā apburtajā lokā. Būtu laiks pārraut šo loku un apzināti radīt spirāli.

Īstenā sūtība atnāk tad, kad apburtais loks tiek pārrauts, tad, kad esam gatavi sadzirdēt.

Šodien var nesāpīgi reaģēt uz citu cilvēku viedokļiem, ignorēt tos, būt aizdomīgiem, neuzticēties un meklēt zemūdens akmeņus. Ak, tam visam nav nozīmes, ja saskatāt tajā īsteno sūtību. Bet pēc tam jau izvēle jūsu ziņā.

Šodiena atnesīs enerģijas viļņošanos. Lai tas būtu augošs vilnis. Kustība sākusies! Izvirziet mērķus un nosakiet virzienus. Mēs pārejam augstākā līmenī. Un ammolīts tam palīdzēs!

Ja jums šodien grūti noteikt savu patieso sūtību, pasekojiet līdzi ar acīm ammolīta spirālei un tad uzdodiet sev jautājumu, ko gribat zināt par savu sūtību.

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva