Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


29. marta dienas veiksmes akmens- KIANĪTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- KIANĪTS

Dienas enerģijas var pārbaudīt jūsu novatoriskos lēmumus un noturību dažādās situācijās. Sadzīvē gan viss ir vienkāršoti- jūsu lēmumus var novērtēt vecāki, dzīvesbiedrs, radi un bērni. Taču viņu secinājumi var būt atšķirīgi.

Neļaujiet savus novatoriskos lēmumus vērtēt neobjektīviem vērtētājiem. Šie lēmumi ir jūsu personīgie un domāti tikai jums, nevajag tos piemērīt citiem cilvēkiem un jautāt viņu domas.

Diena var izdoties aktīva, ar vēlēšanos rīkoties un darīt. Pēdējā laika anlīze var parādīt iespaidīgu izrāvienu savā apziņā.

Pamanīsim savas pārmaiņas un izmaiņas apkārtējā vidē. Un mēs priecāsimies par tā, gribēsim pasteidzināt un labprāt aicināsim tās savā dzīvē. Mūsu jaunajiem novatoriskajiem lēmumiem tagad vajadzīga rīcība un izrāviens. Varbūt ne tieši šodien, kaut gan esam jau tam gatavi. KIANĪTS palīdzēs saskatīt savu lēmumu vājās un stiprās puses.

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva