Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


27.marta dienas akmens- KALNU KRISTĀLS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- KALNU KRISTĀLS

Dienas enerģijas parādīs patiesos mērķus. Rīts vēl būs emocionāls un miglains, bet bpret vakaru domu migla izklīdīs un kļūs redzami mērķi un orientieri. Dienas gaitā dzims novatoriski lēmumi.

Pirmā dienas puse ar saviem notikumiem var izprovocēt izaicinājumu, kurš tiks pieņemts dienas otrajā pusē. Saņemsiet informāciju, kas izskaidros daudzas jūtas, situācijas un attiecības. KALNU KRISTĀLS veicina informācijas atšifrēšanu.

Ja vēlaties vēl vairāk informācijas, ja tās joprojām trūkst lēmuma pieņemšanai vai esat informācijas meklējumos savas situācijas atrisināšanai, ņemiet visos dienas darbos un gaitās līdzi KALNU KRISTĀLU. Kad nepieciešams, domās uzdodiet tam jautājumu un parunājiet par sasāpējušo tēmu.

Šī iena aizsāk jaunu nedēļu. Padariet to patīkamu sev un apkārtējiem.

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva