Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource121), Fid:358, Did:0, useCase: 3


25. maija dienas veiksmes akmens- ČAROĪTS

Redakcija
Redakcija

Iepazīsti dienas enerģētiskās tendences un uzzini, ko vēstī Kristālu kalendārs un kā var palīdzēt konkrētās dienas akmens. Pie kam, lai gūtu pozitīvu dienas akmens ietekmi, nemaz nav nepieciešams, lai tas būtu jūsu īpašumā, pietiks, ja lūkosieties uz akmens attēlu. Pirmais cilvēka kontakts ar akmeni notiek caur skatienu, tāpat kā pirmās apzinātās informācijas enerģētiskās plūsmas cilvēkā nokļūst caur acīm.

Dienas akmens- ČAROĪTS

DIENAS ENERĢIJAS var šķist sarežģītas. Paaugstināta noguruma sajūta. Arī smaguma sajūta ķermenī.

Vara pār apstākļiem var slīdēt projām un būt grūti notverama. Mēģiniet dienas apstākļos atrast noteiktu burvību, solījumus, izsmalcinātību. Tad vara pati nāks rokās. Turklāt ČAROĪTS palīdzēs!

Ja būs liela vēlēšanās kontaktēties un mijiedarboties ar citiem, tas tomēr nebūs viegli. Klusēt kopā būs vieglāk. Bet vēl labāk kopā kaut ko vizuāli baudīt un radīt kaut ko skaistu, saprast ko jaunu un noslēpumainu.

Jaunmēness laiks aicina ieskatīties tukšumā, aiz noslēpumu robežas, uzzīmēt savu ainavu, izdomāt savu scenāriju, ko izspēlēt jums apkārt notiekošo enerģiju plūsmās 🙂.

https://www.facebook.com/kristallos...

Speciāli portālam epadomi.lv
Kristāla enerģiju meistareTatjana Fomičeva